Порядок оформлення документів для направлення на навчання за кордон та звітування по закінченню навчання за кордоном

Порядок оформлення документів для направлення на навчання за кордон
Порядок звітування по закінченню навчання за кордоном


Порядок оформлення документів для направлення на навчання за кордон

На даній сторінці викладено порядок оформлення документів для направлення на навчання/мовне або наукове стажування/стажування за кордон.

Інструкція по презентації

З переліком та порядком оформлення необхідних документів можна ознайомитися за допомогою презентації.

Приклади документів:

  • Заява* на навчання/мовне або наукове стажування за кордоном – приклад
  • Заява* на стажування за кордоном – приклад

*Заява пишеться від руки, синьою ручкою!

  • Договір про навчання студента за програмою академічної мобільності та ІНП – приклад
  • Договір про навчання студента за програмою академічної мобільності (у випадку оформлення АВ) – приклад

Вгору


Порядок звітування по закінченню навчання за кордоном

Після повернення з навчання/мовного або наукового стажування/стажування необхідно принести до відділу академічної мобільності студентів:

  1. копію документу, що засвідчує результати проходження студентом навчання/стажування (сертифікат, диплом, виписку навчальних досягнень (Transcript)) та звіт (приклад);
  2. посадкові талони/квитки або копію закордонного паспорта з ідентифікаційною сторінкою та сторінками з відмітками про перетин кордону на ті дати, які були вказані Вами у заяві про направлення (дата виїзду та в’їзду в Україну);

Для студентів, які навчалися у рамках програми Еразмус+ (додатково до попередніх двох пунктів)!

  1. Learning Agreement, який повинен бути повністю заповнений та підписаний.

Before the mobility – підписаний Вами та Вашим координатором з академічної мобільності  на факультеті/інституті (КПІ ім. Ігоря Сікорського) та приймаючим університетом.

During the mobility – якщо у Вас відбулися зміни курсів, дана частина документу також повинна бути підписана трьома сторонами (Вами, координатором з академічної мобільності на факультеті/інституті (КПІ ім. Ігоря Сікорського) та приймаючим університетом).

After the mobility. Transcript of Records and Recognition at the Sending Institution – дана частина заповнюється та підписується Вашим координатором з академічної мобільності на факультеті/інституті в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Окрім підпису повинна бути вказана наступна інформація координатора з академічної мобільності – прізвище та ініціали, посада. В таблицю вносяться кредитні модулі, які Вам перезарахували відповідно до частини Before the mobility та Transcript of Records (який Ви також додаєте до пакету документів).

УВАГА! Якщо студент виїхав на навчання за кордон та приїхав у терміни, що відрізняються від тих, які зазначені у наказі про направлення, йому необхідно принести до відділу академічної мобільності заяву на зміну дат, копію паспорту з відмітками про перетин кордону та посадкові талони. У разі зміни дат через подовження або скорочення термінів семестру у приймаючому закладі, необхідно також додати документ, що підтверджує такі зміни.

Приклад написання заяви на зміни – ЗАЯВА

Зверніть, будь ласка, увагу на назву університету:

Повна назва – Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.

Скорочена назва – КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Вгору