Erasmus Student Network Kyiv – це локальна секція організації Erasmus Student Network, що розташована в Києві. Місія організації – представляти іноземних студентів, таким чином надаючи їм можливості для кращого культурного порозуміння та саморозвитку. Кредо організації – «Студенти допомагають студентам».

ESN Kyiv стала офіційним членом Erasmus Student Network 2 червня 2019 року. Спершу ESN Kyiv допомагала іноземним студентам Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Проте з огляду на те, що одним з ключових пріоритетів організації є розширення європейського нетворкінку серед українських університетів, вона вже співпрацює з Національним університетом біоресурсів і природокористування України, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та підтримує зв’язок з іншими університетами Києва.

Нині секція ESN Kyiv складається з 25 членів. Здебільшого це студенти та нещодавні випускники – активні і натхненні волонтери. Багато членів регулярно беруть участь у різних міжнародних проектах, є членами інших молодіжних організацій або навіть керують власними ініціативами. ESN Kyiv має чітку структуру, яка допомагає охопити всі аспекти перебування іноземних студентів у місті. Тому секція складається з чотирьох департаментів: комунікаційного, освітнього, проектного та партнерства.

ESN Kyiv прагне зробити перебування іноземних студентів у Києві найдивовижнішим часом у їхньому житті. Чотири департаменти працюють разом, аби забезпечити іноземних студентів якісними культурними заходами, допомогти з навчальним процесом, де це необхідно, або просто бути поруч.

Для участі у заходах ESN Kyiv немає особливих вимог: заходи абсолютно відкриті для кожного студента (по обміну, міжнародного або місцевого). Ви можете переглянути список майбутніх подій у соціальних мережах організації. ESN Kyiv завжди радий вітати нових учасників у своїй секції. Неважливо, чи Ви іноземець, що проживає у Києві, чи українець. Якщо Ви активні та енергійні, обов’язково дізнайтеся більше і станьте одним з членів ESN Kyiv!

Контакти