Програми подвійного диплому

2021-04-23T14:27:13+03:00

Програма подвійного диплому з Познанським університетом технологій

З 2017 року між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Познанським університетом технологій діє програма подвійного диплому за двома напрямами – машинобудування та біомедичній інженерії.

Загалом до складу Познанського технічного університету входять 10 факультетів, які готують студентів за 27 напрямами. Тут навчаються більше 20 тисяч студентів і докторантів.

Контакти

2021-04-23T14:30:57+03:00

Програма подвійного диплому з Центральною школою Ліону

Центральна школа Ліону (École centrale de Lyon) була заснована 3 листопада 1857, коли 14 студентів склали перший випускний клас 1860 року.

Місія “Ecole Centrale de Lyon” – виховати своїх студентів інженерами-генералістами та мультидисциплінованими аспірантами у своїй галузі з широкомасштабним баченням світу. Поряд з фундаментальною основою наукових і технічних навичок, Школа поєднує в собі підхід до гуманітарних та соціальних наук, що дає випускникам Ecole Centrale de Lyon можливість швидко набувати компетенції, необхідної для керівних посад на міжнародному рівні, які вони можуть посідати в майбутньому.

У постійно мінливому світі, Ecole Centrale de Lyon гарантує, що освіта, отримана студентами, відповідає потребам промислових підприємств, завдяки партнерствам, які Школа постійно створює та відновлює всередині галузі, щоб студенти могли найкраще реагувати на наукові та суспільні проблеми майбутнього.

Контакти

2021-04-23T14:33:12+03:00

Програма подвійного диплому з Вищою інженерною школою “ПаріТех”

Паризький технологічний університет (Institut des sciences et technologies “ParisTech”) – це фундація, що об’єднує 10 престижних інженерних шкіл у Паризі, та спеціалізується на науці та бізнесі.

Контакти

2021-04-23T14:35:08+03:00

Програма подвійного диплому з Університетом Ле Ману

Вже 10 років Університет Ле Ману (Франція) успішно співпрацює з КПІ ім. Ігоря Сікорського. За цей час до програми подвійного диплому було залучено сім факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Студенти мають можливість після завершення 4 курсу бакалаврату отримати подвійний диплом магістра, тобто одночасно навчатися у КПІ ім. Ігоря Сікорського та Університеті Ле Ману (Франція). Таким чином, по закінченні навчання, студенти отримають український та французький дипломи. Навчання проходить французькою мовою.

Навчання

У межах програми студентам надається можливість:

  • пройти в Університеті Ле Ману підготовчий інтенсивний курс французької мови для навчання у Франції DUFOS (протягом липня-серпня, 300 годин);
  • навчатися в Університеті Ле Ману за відповідною програмою магістерської підготовки.

Контакти

2021-04-23T14:37:07+03:00

Програма подвійного диплому з Університетом прикладних наук Середнього Гессена

30 травня 2019 року, КПІ ім. Ігоря Сікорського та Університет прикладних наук Середнього Гессена – THM (Німеччина) уклали договір про програму подвійного диплому. Програма передбачає навчання студентів-магістрів факультету електроенерготехніки та автоматики КПІ ім. Ігоря Сікорського на факультеті інформаційної техніки, електротехніки та мехатроніки Університету прикладних наук Середнього Гессена. Програма розрахована на щорічну участь 8 студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Інформацію про співробітництво ФЕА з ТНМ дивіться за посиланням: https://epa.kpi.ua/tag/thm/

Контакти

Контактна особа в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Контактна особа в Університеті прикладних наук Середнього Гессена

2021-09-01T12:10:27+03:00

Спільний факультет машинобудування

27 травня 2002 року створено Спільний факультет машинобудування Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» і Магдебурзького університету імені Отто-фон-Геріке.

Метою створення Спільного факультету машинобудування стало удосконалення підготовки фахівців для задоволення потреб підприємств України та спільних українсько-німецьких підприємств – підготовка фахівців, які володіють сучасною технікою, науково-місткими технологіями, європейськими стандартами, німецькою мовою.

Навчальні групи на Спільному факультеті формуються зі студентів механіко-машинобудівного інституту, інженерно-фізичного і зварювального факультетів, що пройшли конкурсний відбір на відповідні факультети.

Навчання студентів здійснюється на платній основі з компенсацією витрат на додаткові освітні послуги та поглиблене вивчення німецької мови.

Детальну інформацію про факультет та умови вступу можете знайти на офіційному сайті факультету: http://gfm.kpi.ua/

Контакти

2021-12-09T23:30:44+02:00

Технічний університет Дрездена – стипендія ім. Георгіуса Агріколи

Технічний університет Дрездена (Technische Universität Dresden, скорочено – TUD) — один з найбільших вищих навчальних закладів Дрездена та Німеччини: за кількістю студентів він займає перше місце серед технічних університетів .

Вищий технічний навчальний заклад існує в Дрездені під різними назвами вже більше двохсот років, а свою сучасну назву Технічний університет Дрездена отримав в 1961 році. Це один з найстаріших технічних вузів Німеччини.

Документи:

  1. Аплікаційна форма німецькою або англійською.
  2. Реєстрація на сайті: https://selma.tu-dresden.de/application.
  3. Заповнений та підписаний Learning Agreement для навчання.
  4. Для дослідження потрібно погодити тему з керівниками з української та німецької сторін.
  5. Завірена навчальна картка (оригінал та англійський або німецький переклад).
  6. Для навчання, яке проходить німецькою мовою – сертифікат підтвердження знання мови на рівні не менше B1.
  7. Для навчання, яке проходить англійською мовою – сертифікат підтвердження знання мови TOEFL, IELTS.
  8. Документ про підтвердження навчання з його терміном в КПІ ім. Ігоря Сікорського.
  9. Копія закордонного паспорту.

Переглянути сайт ТУД з переліком спеціальностей: https://tu-dresden.de/.

Контакти

2021-04-23T14:44:30+03:00

Програма подвійного диплому з Університетом прикладних наук Мерзебурга

Університет прикладних наук Мерзебурга був заснований у 1954 році, і до 1 квітня 1992 року мав статус технічної вищої школи імені Карла Шорлеммера.

Сьогодні Університет прикладних наук Мерзебурга – це невеликий, але престижний університет Німеччини. Він пропонує студентам 13 бакалаврських та 10 магістерських навчальних програм та програму перепідготовки.

Програма подвійного диплому

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Університет прикладних наук Мерзебурга (факультет комп’ютерних наук та систем зв’язку) домовились про спільну програму досліджень.

Після успішного завершення навчання в Університеті прикладних наук Мерзебурга, українські студенти отримують ступінь бакалавра.

Факультет комп’ютерних наук та систем зв’язку (IКS) м. Мерзебург щорічно проводить набір студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського на один з навчально-дослідницьких курсів:

  • Прикладна інформатика (BAIN)
  • Електроніка / Інформаційні технології (BEI)
  • Технічне редагування систем та електронне навчання (BTREL)

Навчальні плани університетів скоординовані.

Вступ до Університету прикладних наук Мерзебурга

Вступ на навчання у Мерзебург здійснюється після першого року навчання у КПІ ім. Ігоря Сікорського. Навчання відбувається німецькою мовою.

У травні кожного року до Києва приїжджає представник Університету прикладних наук Мерзебурга для проведення тестування студентів на предмет знання німецької мови. Тест складається з трьох частин – граматика, читання та говоріння (співбесіда).

Якщо студенти успішно проходять тестування, вони отримують запрошення від Університету прикладних наук Мерзебурга на навчання, яке вони подають до Посольства Німеччини в Україні для отримання візи.

Тривалість та план навчання у Німеччині

Бакалаврат триває 6 семестрів, тобто 3 роки. Оскільки деякі предмети співпадають з предметами перших двох років навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського, є можливість перезарахувати деякі оцінки і пройти програму навчання за два, а не за три роки. Таким чином студенти мають можливість закінчити бакалаврат в обох університетах одночасно.

Після отримання диплому бакалавра в Університеті прикладних наук Мерзебурга студенти можуть продовжити свою освіту на магістратурі в цьому закладі, чи будь-якому іншому університеті Німеччини.

Детальний план навчання трьох запропонованих напрямів можна знайти на сайті

Фінансування та витрати

Навчання в Університеті прикладних наук Мерзебурга безкоштовне, але на початку кожного семестру студент повинен зробити внесок у розмірі 50 євро (тож витрати потрібно розраховувати лише на проживання). Для отримання візи, Посольство Німеччини в Україні вимагає відкриття блокованого рахунку. На цьому рахунку має бути 8000 євро, тобто сума, яка вважається достатньою на рік проживання у Німеччині. Ці гроші потрібно покласти на рахунок у банку Німеччини, щоб потім щомісячно мати можливість знімати з нього близько 660 євро.

Контакти

Координатором програми в КПІ ім. Ігоря Сікорського є професор кафедри ОТ, ФІОТ Кулаков Юрій Олексійович

Координатором програми в приймаючому закладі є Габі Майстер

2021-04-23T13:45:25+03:00

Програма подвійного диплому з Корейським інститутом науки та технологій

Корейський інститут науки і та технологій (Korea Institute of Science and Technology, KIST) – це найстаріший та найпрестижніший науковий інститут Кореї, національний рівень, міждисциплінарні дослідницькі програми, які відповідають усім вимогам та потребам сучасного технічного сектору. KIST засновано у 1966 році в якості головного багатопрофільного науково-дослідного інституту Кореї. Його основною метою є керування науковими дослідженнями і розробками Кореї в галузі науки і техніки, а також розвивати молоді таланти. Основний кампус KIST знаходиться в Сеулі, галузеві кампуси – в містах Каннин і Чонбук, Корея. Закордонний кампус, KIST в Європі, розташований в м. Саарбрюкен, Німеччина, для сприяння співробітництву з Європейським співтовариством. KIST знаходиться на шляху до становлення провідного світового інституту, роблячи внесок для більш процвітаючого світу. Як дослідницький інститут KIST підтримує національні потреби у галузі науки та техніки 21-го століття. Університет відіграє провідну роль у побудові науково – та технологічно основаного суспільства.
Презентація
Як провідна науково-орієнтована академія в галузі науки та технологій, школа KIST має на меті забезпечити реальний досвід досліджень та розробок для студентів з університетів-партнерів через інтенсивну освіту випускників та виховати їх як компетентних інженерів та науковців. Після завершення програми ступінь буде присвоєно університетом-партнером, а Диплом буде видано школою KIST.
презентація
Програма передбачає лекції і дослідницьку діяльність:
  • лекції в Україні (1/2 навчання);
  • лабораторні роботи у KIST (1/2 навчання).
В університеті-партнері представлені наступні наукові підрозділи:
  • Brain Science Institute;
  • Biomedical Research Institute;
  • Green City Technology Institute;
  • Post-Silicon Semiconductor Institute;
  • Robotics and Media Institute;
  • Materials and Life Science Research Division;
  • National Agenda Research Division.
Направлення досліджень Перелік професорів КІСТ із зазначенням наукового напряму та контактами (посилання). НАПРЯМКИ СПІВПРАЦІ В ОСВІТІ ТА ДОСЛІДЖЕННЯХ між Корейським інститутом науки та технологій та Київським політехнічним інститутом ім. Ігоря Сікорського Навчання: Студенти вивчають предмети за своєю спеціальністю, проте у більшості випадків, задля глибшого пізнання Кореї, студенти відвідують також лекції з корейської мови та культури, курси досконалої англійської мови, досліджень та розвитку менеджменту, а також заняття з інформаційних технологій. Мова: Навчання відбувається англійською мовою. Тривалість навчання: За програмою подвійного диплому магістратура триває 1 рікаспірантура – 2 роки. Після захисту магістерської роботи в Кореї студенти отримують диплом Магістра наук корейського зразка, а після захисту в Україні – диплом магістра українського зразка. Присвоєння наукового ступеня:  Ухвалення відповідних ступенів приймається на базі результатів індивідуального дослідження та проходження усного захисту дисертації перед фінальною оцінювальною радою. Кандидати на ступінь аспіранта зобов’язані опублікувати як мінімум одну статтю у міжнародному популярному науковому журналі. Кандидати на магістерський ступінь мають опублікувати як мінімум одну статтю у науковому журналі. Ухвалення ступеня магістра наук здійснюється на основі досягнутих кандидатом результатів у напрямку дисертації. Публікація у міжнародному журналі не є обов’язковою. У серпні 2017 року троє студентів-магістрів КПІ ім. Ігоря Сікорського – Анастасія Коновалова (ХТФ), Дмитро Тімченко (ММІ) та Олександр Овсяницький (ФЕЛ) закінчили програму підготовки та отримали дипломи KIST.
  • Плата за навчання та реєстрацію покривається KIST
  • Щомісячно надається стипендія у розмірі близько 1100 – 1500$ для студентів магістратури та близько 1500 – 2000$ для аспірантів

Семестр

  • Весняний семестр: починається в березні
  • Осінній семестр: починається у вересні

Терміни подачі заявки

Що Де Коли
Прийом заявок Веб-сайт KIST School 19 березня – 14 квітня
Оголошення перших результатів Вебсайт KIST School та електронна пошта 29 квітня
Телефонне інтерв’ю Телефоном з KIST School 18 – 26 травня
Оголошення кінцевих результатів Вебсайт KIST School та електронна пошта 4 червня
Процес оформлення візи Вебсайт KIST School та електронна пошта з 7 червня
Програма подвійного диплому KIST School вересень 2021
 

Порядок прийому та розгляду заяв:

Етап Від кого кому Пояснення Термін
1 Оголошення дедлайну подачі документів Від KIST School → КПІ KIST School notices the guideline of 2021 Spring Dual Degree program to partner university 16.03.2021
2 Оголошення пояснень та етапів подачі документів Від KIST School та КПІ → студентам Partner University and KIST School notices the guideline on each homepage 19.03.2021
3 Подача документів на розгляд Від студентів → на веб-сторінку KIST School Students who are interested in the program should apply online admission system at KIST School homepage 19.03.2021 – 14.04.2021
4 Розгляд документів та рекомендації Від KIST School → КПІ KIST School forwards documents of applicants to partner university to ask recommends students 19.04.2021
5 Розгляд документів та рекомендації Від КПІ → KIST School After document screening, the partner university recommends 10 students with their documents 29.04.2021
6 Співбесіда Від KIST School → Комітету із співбесід → студентам Recommended students have a phone interview from Committee of Interview of KIST School 18.05.2021 – 26.05.2021
7 Фінальний розгляд заяв Комітетом KIST School KIST School committee decide final successful candidates with result of interview 28.05.2021
8 Оголошення фінальних результатів Від KIST School → КПІ та студентам The successful candidates and the partner universities are notified the final results from KIST School 04.06.2021
9 Процес оформлення візи Від KIST School → студентам For the candidates, KIST School give a guideline to get a visa and enter the KIST School з 07.06.2021
10 Навчання за програмою подвійного диплому R&D field training, мовна підготовка Research-oriented program based on 1:1 mentoring, students have opportunities to join National Agenda Projects with access to world-class infra structures з 01.09.2021

Головні вимоги

  • участь можуть взяти студенти 1-2 курсів магістратури та аспіранти
  • академічний бал  мінімум 75/100
  • рівень англійської мови В2 або вище (сертифікат TOEFL (CBT 213), IELTS (6.00), або сертифікат КПІ) *Для отримання сертифікату у КПІ потрібно надати рекомендацію від кафедри
  • ведення наукової діяльності
  • рекомендація кафедри щодо участі кандидата у програмі.

Необхідні документи

До заповнення онлайн анкети допускаються усі кандидати, які відповідають вимогам програми та які мають рекомендацію кафедри щодо участі у програмі. У заявці необхідно вказати напрям подачі – KIST Campus.

Всі документи скануються та завантажуються на сайт KIST School

ДО УВАГИ АПЛІКАНТІВ ПРОГРАМИ КІСТ: ПРОСИМО НАДСИЛАТИ КОПІЇ ПАКЕТУ ДОКУМЕНТІВ НА ПОШТУ academicmobilitykpi@gmail.com! Для всіх аплікантів:
  1. Аплікаційна форма (доступна через онлайн систему на веб-сайті KIST School)
  2. Ессе (форма доступна через онлайн систему на веб-сайті KIST School)
  3. Диплом бакалавра
  4. Виписка оцінок за бакалаврат англійською мовою: студенти, яких було переведено, мають надати всі виписки оцінок з університету, видані як до, так і після переведення
  5. Сертифікат англійської мови
  6. Копія паспорту
  7. Довідка про працевлаштування (у разі наявності).
Перелік необхідних документів для навчання в аспірантурі:
  1. Диплом магістра
  2. Виписка оцінок за магістратуру англійською мовою: студенти, яких було переведено, мають надати всі виписки оцінок з університету, видані як до, так і після переведення
  3. Магістерська дисертація: слід подавати лише титульний аркуш та анотацію. У разі, якщо Ви отримали диплом магістра без захисту дисертації, Ви маєте підтвердити це наданням необхідних відповідних документів
  4. Наукова та дослідницька активність (за наявності): до публікацій відносяться опубліковані статті, тези конференцій та патенти

Детальна інформація за ПОСИЛАННЯМ

Увага:                                   
  • Якщо після подання заявки академічний статус студента змінюється (наприклад на “відрахований”), а студент не повідомляє про це секретаріату школи KIST, школа KIST може скасувати прийом або припинити стажування
  • Студентам з неповним пакетом документів буде відмовлено в участі у відборі
  • Усі документи та заяви повинні бути написані англійською мовою. Документи, не написані англійською мовою, повинні супроводжуватися засвідченими перекладами (або документами, засвідченими нотаріально в посольстві)

До уваги аплікантів програми КІСТ: просимо надсилати копію пакету документів на пошту academicmobilitykpi@gmail.com!

Кінцевий термін подачі документів (онлайн-реєстрація та завантаження документів): 14 квітня 2021 року.