Варшавський університет екології та управління (Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania) з 20-річною історією вважається одним з кращих приватних технічно-художніх ЗВО у Польщі. Завдяки 300 кваліфікованим співробітникам, розширеній технічній базі та великій кількості лабораторій і майстерень, навчання в університеті відповідає польським і європейським стандартам викладання.

Динамічний розвиток ВУЕУ, високий рівень освіти і міждисциплінарний характер знань високо оцінюється студентами, роботодавцями і фахівцями з багатьох галузей. ВУЕУ має свою власну сучасну адміністративно-дидактичну базу з професійно обладнаними спеціалізованими лабораторіями і кабінетами, розташованими в самому центрі Варшави, й адаптовану також до потреб людей з обмеженими можливостями.

Пропонуємо також ознайомитися із брошюрою “Підведення підсумків реалізації проєкту «Освітня мобільність для отримання вищої освіти між програмними та партнерськими країнами»”, в якій надана загальна інформація про учасників мобільності та їхні відгуки про навчання у Варшавському університеті екології та управління.

  • Навчання для магістрів та стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальністю: –
  • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
  • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2020/2021 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Вид діяльності Тривалість Рівень володіння мовою (англійська) Стипендія Витрати на подорож*
123

Інформація про конкурс

КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: Витяг з протоколу від 04.08.2020

КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: Витяг з протоколу від 04.08.2020

КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: Витяг з протоколу від 04.08.2020

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Студенти, яких було номіновано конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського для участі (як номінанти, так і резерв), повинні підготувати пакет документів для приймаючого закладу та надіслати на адресу erasmus@wseiz.pl.
Список документів за посиланням: http://eng.wseiz.pl/erasmus-for-incoming-students-and-staff-members/erasmus-plus-applying-procedure.html*

*Application Form має бути заповнена електронно, роздрукована та підписана.

Funded by the Erasmus + programme of the European Union