Варшавський університет екології та управління (Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania) з 20-річною історією вважається одним з кращих приватних технічно-художніх ЗВО у Польщі. Завдяки 300 кваліфікованим співробітникам, розширеній технічній базі та великій кількості лабораторій і майстерень, навчання в університеті відповідає польським і європейським стандартам викладання.

Динамічний розвиток ВУЕУ, високий рівень освіти і міждисциплінарний характер знань високо оцінюється студентами, роботодавцями і фахівцями з багатьох галузей. ВУЕУ має свою власну сучасну адміністративно-дидактичну базу з професійно обладнаними спеціалізованими лабораторіями і кабінетами, розташованими в самому центрі Варшави, й адаптовану також до потреб людей з обмеженими можливостями.

Пропонуємо також ознайомитися із брошюрою “Підведення підсумків реалізації проєкту «Освітня мобільність для отримання вищої освіти між програмними та партнерськими країнами»”, в якій надана загальна інформація про учасників мобільності та їхні відгуки про навчання у Варшавському університеті екології та управління.

  • Навчання для бакалаврів КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за напрямками: Architecture and town planning, Civil Engineering, Business and administration, Environmental sciences, Mechanics and metal trades.
  • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
  • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2023/2024 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Вид діяльності Тривалість Рівень володіння мовою (англійська) Стипендія Витрати на подорож*
бакалаври навчання весняний семестр 2023/2024 н.р. B2 Erasmus

Інформація про конкурс

Прийом документів триває до 22.11.2023

Триває прийом документів

Триває прийом документів

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Студенти, яких було номіновано конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського для участі (як номінанти, так і резерв), повинні підготувати пакет документів для приймаючого закладу та надіслати на адресу erasmus@wseiz.pl.
Список документів за посиланням: http://eng.wseiz.pl/erasmus-for-incoming-students-and-staff-members/erasmus-plus-applying-procedure.html*

*Application Form має бути заповнена електронно, роздрукована та підписана.

Funded by the Erasmus + programme of the European Union