🔹 День Європи відзначається щорічно 9 травня на честь річниці історичної промови Роберта Шумана в 1950 році. Ця дата символізує започаткування процесу європейської інтеграції, що поклав початок створенню Європейського Союзу.

🔹 Для КПІ ім. Ігоря Сікорського святкування Дня Європи має особливе значення, адже наш університет активно інтегрований у європейський освітній та науковий простір. Ми маємо тісну співпрацю з провідними ЗВО Європи в рамках програм академічних обмінів, грантів та спільних проєктів. Європейські цінності – демократія, верховенство права, повага до прав людини – є наріжним каменем діяльності нашого університету.

🔹 Запрошуємо усіх долучитися до святкування в онлайн форматі:
• digest mobility quiz розкаже вам цікавинки про відкриті конкурси;
• Євроквіз в нашому інстаграмі, присвячений Дню Європи;
• Історії успіху учасників мобільності.

🔹 Перші 2 учасники кожного квізу, які найшвидше нададуть правильні відповіді, отримають брендований мерч Erasmus+.

🕔 Події відбуватимуться 9-13 травня. Слідкуйте за оновленнями щодо точного розкладу. Долучайтеся до святкування європейських цінностей та міжнародної інтеграції КПІ!