Програма обміну MEVLANA, Туреччина

MEVLANA – це програма академічної мобільності, що націлена на обмін студентами та викладачами між турецькими закладами вищої освіти та ЗВО з інших країн. Студенти можуть навчатися у Туреччині протягом одного чи двох семестрів, а науково-педагогічні працівники можуть викладати лекції протягом терміну від двох тижнів до трьох місяців. Студенти не сплачують жодних внесків у турецькому університеті, розмір стипендії, що виплачується в рамках програми, визначається Виконавчою службою Ради вищої освіти Туреччини. Нижче перераховані університети-партнери КПІ ім. Ігоря Сікорського в рамках програми обміну MEVLANA:

Детальніше

Китайська державна стипендіальна програма

Китайська державна стипендіальна програма включає в себе велику кількість учасників – провідних вищих навчальних закладів Китайської Народної Республіки. Набір студентів з усього світу за програмою починається щорічно з січня по квітень.

Для студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського пропонується участь у проектах з декількома університетами в рамках програми:

Детальніше

КПІ ім. Ігоря Сікорського надає широкий вибір програм для обміну, проте ви також можете проявити власну ініціативу. Ми зібрали стипендіальні програми всього світу, у яких ви можете реалізувати свій потенціал – це, звісно, не повний перелік, тому слідкуйте за оновленням або шукайте та пропонуйте самостійно!

Велика Британія 🇬🇧

Центральна та Східна Европа 🇪🇺

Франція 🇫🇷

Німеччина 🇩🇪

Польща 🇵🇱

Словаччина 🇸🇰

Індонезія 🇮🇩

Сінґапур 🇸🇬

Республіка Корея 🇰🇷

Японія 🇯🇵

Канада 🇨🇦

США 🇺🇲

Перелік усіх стипендіальних програм