🔹Умови участі:
• Гуманітарно-Суспільний Університет запрошує представників ФСП (2 студенти та 1 НПП) взяти участь в літній школі з верховенства права з 28 серпня по 5 вересня;
• Тема літньої школи – “Що таке ЄС? Аналіз статті 2 Угоди про асоціацію. Значення статті 2 Договору про заснування Європейського Союзу: Обмін досвідом”;
• Семінари триватимуть з 29 серпня по 4 вересня. Додатково учасникам пропонується на добровільних засадах взяти активну участь у пам’ятних заходах 31 серпня та 1 вересня у Гданську;
• Необхідний рівень володіння англійською мовою — B2;
• Програма передбачає фінансування, що покриває проживання, харчування (частково) та подорожні витрати.

❗️ Просимо студентів надсилаючи комплект документів на пошту відділу, обов’язково зазначити фактичне місце перебування в листі! У зв’язку з чинністю правового режиму воєнного стану НПП та АП подають пакет документів особисто!

📋 Детальна інформація про приймаючий заклад за посиланням
🕔 Коли: подача документів триває до 22.04.2024 до 12:00

📍 Де: Online, пакет документів надіслати на пошту academicmobilitykpi@gmail.com

Зверніть увагу на обмеження перетину кордону України для певних категорій громадян, у зв’язку з чинністю правового режиму воєнного стану в країні.