🔹ESN Ukraine – це некомерційна студентська організація, яка представляє Erasmus Student Network в Україні. Їхня місія – представляти інтереси іноземних студентів, надаючи можливості для культурного взаєморозуміння та саморозвитку за принципом “Студенти допомагають студентам”.

🔹29-31 березня команда відділу академічної мобільності взяла участь у заході Kyiv Youth Assembly, який був організований Erasmus Student Network Kyiv в Українсько-данському молодіжному домі, де активно обговорювались актуальні проблеми студентів, способи їх вирішення, а також психологічні та організаційні особливості підготовки до молодіжних обмінів.

🔹Захід завершився успішно, залишивши приємні спогади та нові ідеї для подальшої співпраці. Дякуємо організаторам, спікерам та всім учасникам за активну участь та вагомий внесок у нашу спільну справу.