❕До уваги науково-педагогічних працівників всіх факультетів/навчально-наукових інститутів!

🔹Запрошуємо Вас до участі у міжнародному освітньому проєкті EDGE з університетом Пенсильванії. Це можливість налагодити професійні контакти з американськими колегами, а також долучити студентів обох університетів до співпраці над цікавими проєктами в межах освітніх компонентів.

ℹ️ Як взяти участь?
• Заповніть форму заявки для співпраці, де обов’язково треба вказати сферу наукових і проектних інтересів;
• З отриманого після реєстрації файлу оберіть науковця з Університету Пенсильванії, співпраця з якою/яким Вас зацікавила (можливі міждисциплінарні проєкти). Зверніться до них, обговоріть проєкт, залучайте студентів та розпочинайте спільну реалізацію;
• Найактивніші учасники, як НПП, так і студенти, отримають сертифікати від Пенсильванського університету про участь у міжнародному освітньому проєкті.

📋 Додаткова інформація про програму за посиланням
🕔 Коли: термін подачі необмежений
📍 Де: Онлайн, реєстрація у формі за посиланням

Зверніть увагу на обмеження перетину кордону України для певних категорій громадян, у зв’язку з чинністю правового режиму воєнного стану в країні.

💭 Мобільність в телеграм | інстаграм | фейсбук | на сайті. З питаннями сюди або на пошту academicmobilitykpi@gmail.com. Успіхів!