🔹 Academy4UA — це можливість дізнатися більше про законодавство та політику ЄС під час тримісячного онлайн-курсу. 12 провідних викладачів Гентського університету розкажуть про європейську інтеграцію, відносини ЄС та України, політику у сфері безпеки, сусідства, торгівлі, прав людини та багато іншого. Програмою опікується Гентський університет Бельгії за фінансування ЄС.

🔹 Запрошуються студенти магістратури, аспіранти, викладачі та дослідники, які хочуть дізнатися більше про право та політику ЄС та отримати:
• Три місяці (з квітня по червень) інтенсивного навчання, під час якого ви дізнаєтеся більше про правову систему ЄС. Шукайте програму на сайті академії;
• Сертифікат про проходження курсу, який підсилить ваше резюме;
• Воркшопи, під час яких ви навчитеся писати грантові заявки та прокачаєте інші особисті навички;
• Знайомство з колегами з ЄС та України й платформу для обміну досвідом.

📋 Детальна інформація про програму за посиланням
🕔 Коли: реєстрація триває до 01.03.2024
📍 Де: Онлайн, реєстрація за посиланням