🔹 Захід від Baltic University Programme пропонує отримати експертне керівництво над своїми магістерськими роботами, поспілкуватися з колегами з регіону Балтійського моря та отримати академічні знання.

🔹 Тренінг має на меті сприяти обговоренню питань сталого розвитку, покращити навички написання магістерських робіт та представити різноманітні перспективи.

❕Українські студенти, які постраждали від війни, запрошуються до участі онлайн, але за можливості заохочується особиста присутність.

📋 Детальна інформація:
• Про захід, вимоги та необхідні документи за посиланням;
• Контакт відповідальної особи у разі додаткових запитань: evan.goss@balticuniv.uu.se (Evan Goss, Project administrator, The BUP Coordinating Secretariat)
🕓 Коли: реєстрація триває до 31.01.2024. Захід відбуватиметься з 25 по 28 березня 2024 року.
📍 Де: Онлайн, реєстрація за посиланням

Зверніть увагу на обмеження перетину кордону України для певних категорій громадян, у зв’язку з чинністю правового режиму воєнного стану в країні.