🔹 Запрошуються бакалаври та магістри взяти участь у стипендіальних програмах на навчання до Республіки Індонезія.

🔹 Стипендія Kemitraan Negara Berkembang (KNB):
• Стипендія надає можливість отримати ступінь бакалавра, магістра та доктора в 31 університеті в Індонезії. Програма охоплює понад 1500 навчальних програм та надає широкий вибір для студентів усіх спеціальностей.

🔹 Програма стипендій Університету Телкому (Tel-U):
• Студенти мають можливість отримати стипендію від Університету Телкому, який є частиною групи Telkom – найбільшої телекомунікаційної компанії в Індонезії. Програма включає різноманітні напрями в інженерії та управлінні бізнесом та надає можливість навчатися в одному з найбільших технологічних університетів країни.

📋 Детальний опис програм, умов та необхідних документів на сайті Відділу академічної мобільності:
Telkom University Scholarship Program (Tel-U);
Kemitraan Negara Berkembang (KNB) Scholarship.
🕔 Коли:
• подача документів триває до 23 лютого 2024 року на KNB;
• для Tel-U реєстрація відкрита з липня по грудень.
📍Де: Республіка Індонезія

Зверніть увагу на обмеження перетину кордону України для певних категорій громадян, у зв’язку з чинністю правового режиму воєнного стану в країні.