🔹 Варшавська школа економіки запрошує аспірантів взяти участь в двох міжнародних літніх школах у Варшаві. The SGH Doctoral Summer School on International Business відбудеться 9-13 липня 2023 і буде присвячена міжнародному бізнесу, менеджменту, маркетингу, міжнародним відносинам тощо. У програмі передбачаються лекції, практичні воркшопи, а також обмін відгуками на наукову діяльність.

🔹 Детальну інформацію стосовно другої літньої школи SGH Doctoral Summer School of Demography можна знайти за посиланням (інформація оновлюється).

🔹 Кількість місць — 2-5 кандидатів, програма покриває участь у заході і проживання. Кандидати повинні подати пропозиції теми дослідження згідно з тематикою заходу, англійською мовою і обсягом не більше 5 000 знаків.

📋 Детальна інформація на сайті
🕔 Коли: реєстрація триває до 15.06.2023
📍 Де: Онлайн, надіслати заявку за адресою doctoral_summer_school@sgh.waw.pl

💭 Мобільність в телеграм | інстаграм | фейсбук | на сайті. З питаннями до бота або на пошту academicmobilitykpi@gmail.com. Успіхів!