Варшавський університет екології та управління (Польща)

rejtana_004

   Варшавський університет екології та управління (Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania) з 20-річною історією вважається одним з кращих приватних технічно-художніх ВНЗ у Польщі. Завдяки 300 кваліфікованим співробітникам, розширеній технічній базі та великій кількості лабораторій і майстерень, навчання в університеті відповідає польським і європейським стандартам викладання.

 Динамічний розвиток ВУЕУ, високий рівень освіти і міждисциплінарний характер знань високо оцінюється студентами, роботодавцями і фахівцями з багатьох галузей, внаслідок чого в 2014 році наш Університет отримав Сертифікат – «Добрий ВНЗ – добра праця».

      ВУЕУ має свою власну сучасну адміністративно-дидактичну базу з професійно обладнаними спеціалізованими лабораторіями і кабінетами, , розташовану в самому центрі Варшави, адаптовану також до потреб людей з обмеженими можливостями.

   У ВНЗ активно працює 15 наукових гуртків, власне видавництво і бібліотека з читальним залом, відбуваються конференції і поїздки. Студентський Парламент організовує День студента і творчі заходи. ВУЕУ приймає участь в міжнародній програмі «Erasmus+».


Код ERASMUS

 PL WARSZAW41

Перелік академічних курсів для студентів

ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Justyna Kłys – erasmus@wseiz.pl 

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 01.10.2018 – 25.01.2019 (екзамени до 08.02.2019)
Весняний семестр: 18.02.2019 – 21.06.2019

Вимоги до знання мови

 англійська або польська – рівень В2 чи вище

  • Навчання для магістрів та стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальністю: –
  • Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus+ (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки Вашої заявки, на Вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2019/2020 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія

Кількість

Тривалість

Стипендія

Витрати на подорож*

НПП (викладання)

1

5 днів +2 дорога

140 євро/день

275 євро

*Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні ЗВО-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни ЗВО-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні ЗВО-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів: – 
Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.
КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: –

Студенти, яких було номіновано конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського для участі (як номінанти, так і резерв), повинні підготувати пакет документів для приймаючого закладу та надіслати на адресу erasmus@wseiz.pl.
Список документів за посиланням: http://eng.wseiz.pl/erasmus-for-incoming-students-and-staff-members/erasmus-plus-applying-procedure.html*

*Application Form має бути заповнена електронно, роздрукована та підписана.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union