Варшавський університет екології та управління (Польща)

  rejtana_004

   Варшавський університет екології та управління (Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania) з 20-річною історією вважається одним з кращих приватних технічно-художніх ВНЗ у Польщі. Навчання в УЕіУ, завдяки наявності близько 300 кваліфікованих співробітників, розширеній технічній базі, великій кількості лабораторій і майстерень відповідає польським і європейським стандартам викладання.

 Динамічний розвиток УЕіУ, високий рівень освіти і міждисциплінарний характер знань, високо оцінюється студентами, роботодавцями і фахівцями з багатьох галузей, внаслідок чого в 2014 році наш Університет отримав Сертифікат – «Добрий ВНЗ – добра праця».

      УЕіУ має свою власну, розташовану в самому центрі Варшави, сучасну адміністративно-дидактичну базу з професійно обладнаними спеціалізованими лабораторіями і кабінетами, адаптовану також до потреб людей з обмеженими можливостями.

   У ВНЗ активно працює 15 наукових гуртків, власне видавництво і бібліотека з читальним залом, відбуваються конференції і поїздки. Студентський Парламент організовує День студента і творчі заходи. УЕіУ приймає участь в міжнародній програмі «Erasmus+».

Стажування за обміном для науково-педагогічних працівників ІЕЕ та ФЕЛ відбувається за напрямами:

  • environmental science;
  • engineering.

Стажування проходитиме англійською або польською мовою на рівні щонайменше B2. Студентам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки Вашої заявки, на Вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2017/2018 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія

Кількість

Тривалість

Стипендія

Витрати на подорож*

Науково-педагогічний працівник

(for teaching)

1

5 днів

(+2 дні на подорож)

140 євро/день

275 євро

 Адміністративний співробітник

(for training)

 1                   5 днів

(+2 дні на подорож)

 140 євро/день  275 євро

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Кінцевий термін подачі документів – 21 листопада 2017 року!

Кандидати, які будуть відібрані для участі конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського (як номінанти, так і резерв), повинні підготувати наступний пакет документів для приймаючого закладу:

  • Application Form;
  • Staff Mobility for Teaching /Training – Mobility Agreement;
  • Copy of a passport (тільки ідентифікаційна сторінка);

 

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union