Варшавський університет екології та управління (Польща)

  rejtana_004

   Варшавський університет екології та управління (Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania) з 20-річною історією вважається одним з кращих приватних технічно-художніх ВНЗ у Польщі. Завдяки 300 кваліфікованим співробітникам, розширеній технічній базі та великій кількості лабораторій і майстерень, навчання в університеті відповідає польським і європейським стандартам викладання.

 Динамічний розвиток ВУЕУ, високий рівень освіти і міждисциплінарний характер знань високо оцінюється студентами, роботодавцями і фахівцями з багатьох галузей, внаслідок чого в 2014 році наш Університет отримав Сертифікат – «Добрий ВНЗ – добра праця».

      ВУЕУ має свою власну сучасну адміністративно-дидактичну базу з професійно обладнаними спеціалізованими лабораторіями і кабінетами, , розташовану в самому центрі Варшави, адаптовану також до потреб людей з обмеженими можливостями.

   У ВНЗ активно працює 15 наукових гуртків, власне видавництво і бібліотека з читальним залом, відбуваються конференції і поїздки. Студентський Парламент організовує День студента і творчі заходи. ВУЕУ приймає участь в міжнародній програмі «Erasmus+».

Викладання для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувається за напрямами:

  • Management and Administration
  • Environmental Sciences

Будь ласка, зверніть увагу, що потрібно обов’язково надати до переліку документів лист-підтримки від приймаючого закладу (або  pre-acceptance letter у вигляді імейлу, де вказано, що факультет/кафедра приймаючого закладу готові Вас прийняти на викладання). 

Код ERASMUS

 PL WARSZAW41

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Justyna Kłys – erasmus@wseiz.pl 

Тривалість семестрів

 Осінній семестр: 01.10.2018 – 25.01.2019 (екзамени до 08.02.2019)
Весняний семестр: 18.02.2019 – 21.06.2019

Вимоги до знання мови

 англійська або польська – рівень В2 чи вище

Студентам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus+ (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки Вашої заявки, на Вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2019/2020 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія

Кількість

Тривалість

Стипендія

Витрати на подорож*

НПП (викладання)

1

5 днів +2 дорога

140 євро/день

275 євро

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут. Обов’язково потрібно заповнити аплікаційну форму – (Application form)

Кінцевий термін подачі документів – 10 грудня 2019 року до 16:00 !

Конкурс завершено! Результати конкурсу за ПОСИЛАННЯМ (сторінка 1)

Студенти, яких було номіновано конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського для участі (як номінанти, так і резерв), повинні підготувати пакет документів для приймаючого закладу та надіслати на адресу erasmus@wseiz.pl до 31 листопада 2018 року. Список документів за посиланням: http://eng.wseiz.pl/erasmus-for-incoming-students-and-staff-members/erasmus-plus-applying-procedure.html*

*Application Form має бути заповнена електронно, роздрукована та підписана.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union