Університет Салерно (Італія)

     22409_14228_img2

43064364-960x720  22395_img2

     Університет Салерно (Università degli Studi di Salerno, UNISA) є одним з найстаріших в Європі, на рівні з університетами Парижа і Болонії. Школа медицини Салерно, на базі якої і був заснований Університет наук Салерно, заснована в 8 столітті і протягом середніх віків була центральною в Європі. Університет був зачинений в 1811 році королівським указом Наполеонівського правління. В 1944 році Університет знову відкрив свої двері для всіх бажаючих. В наступні роки в Університеті відкрилися нові факультети, які і склали базу сучасного Університету наук Салерно.

В 1988 році Університет, що нараховує на даний момент 43000 студентів, переїхав в містечко Фішано, яке розташоване в декількох кілометрах від міста Салерно. Сучасна структура Університету, його кампус і учбові корпуса надають багато можливостей для сучасного навчання, наукових досліджень і студентського життя. Університет володіє власним спортивним центром (Centro Universitario Sportivo), який дозволяє студентам займатися спортом на території кампуса.

 Навчання за обміном студентів та аспірантів, а також викладання науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувається за напрямами:

 • Environmental Science
 • Physics Engineering
 • Manufacturing
 • Construction
 • Biology
 • Chemistry
 • Mathematics

Код ERASMUS

 I SALERNO01

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Annunziata Fraiese – erasmus@unisa.it

Тривалість семестрів

Осінній семестр: жовтень-лютий
Весняний семестр: лютий-липень

Вимоги до знання мови

 англійська: для студентів – рівень В1 чи вище, для викладачів – рівень В2 чи вище.

 

Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у конкурсі за програмою Erasmus +, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2019/2020 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість стипендій Вид  діяльності  Період мобільності Розмір стипендії
Бакалаври/магістри/аспіранти
(5 курс, тільки наукового спрямування)

2

Навчання

6 місяців

900 євро/місяць + 275 євро на квитки в обидві сторони*
 Науково- педагогічний  працівник 1 Teaching 7 днів + 2 дні на дорогу  160 євро/день + 275 євро на квитки в обидві сторони*

*сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Кінцевий термін подачі документів: 12 квітня 2019 року.

КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО!
Результати за посиланням: РЕЗУЛЬТАТИ (сторінки 9-10).

У разі, якщо Ваша кандидатура буде обрана у результаті проведення конкурсу (як номінанти, так і резерв), Вам необхідно буде надати до приймаючого університету наступний перелік документів (всі документи повинні бути в pdf форматі “назва документа_прізвище – англійською мовою):

 • CV (Europass)
 • cover letter (in English) з Вашим підписом
 • transcript of records (навчальна картка українською мовою+англійською мовою в одному файлі)
 • completed learning agreement
 • a copy of passport
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union