Університет Салерно (Італія)

     22409_14228_img2       43064364-960x720

     Салерно (італ. Salerno), місто і муніципалітет в Кампанії (південно-західна Італія) яке є столицею провінції з однойменною назвою. Воно розташовано на березі затоки Салерно, на Тірренському морі. Салерно відоме завдяки навчальному закладу Школа в Салерно (перший університет медицини у світі). У 16 столітті, за часи правління сімейства Санверіно, члени якого належали до найбільших феодалів у Південній Італії, місто стало великим центром науки, культури і мистецтва. Родина Санверіно найняла декілька з найбільших інтелектуалів того часу.

     Сьогодні Салерно є важливим культурним центром в Кампанії та Італії загалом, його відрізняє довга і багата історія. Місто має багату і різноманітну культуру і розділено на три різні області: середньовічний сектор, сплановану в 19 столітті область і більш густонаселені післявоєнні області, з їхніми багатоквартирними будинками.

    Університет Салерно є одним з найстаріших в Європі, на рівні з університетами Парижа і Болонії. Школа медицини Салерно, на базі якої і був заснований Університет наук Салерно, заснована в 8 столітті і протягом середніх віків була центральною в Європі. Університет був зачинений в 1811 році королівським указом Наполеонівського правління. В 1944 році Університет знову відкрив свої двері для всіх бажаючих. В наступні роки в Університеті відкрилися нові факультети, які і склали базу сучасного Університету наук Салерно.

   В 1988 році Університет, що нараховує на даний момент 43 000 студентів, переїхав в містечко Фішано, яке розташоване в декількох кілометрах від міста Салерно. Сучасна структура Університету, його кампус і учбові корпуса надають багато можливостей для сучасного навчання, наукових досліджень і студентського життя.

Проживання

Жилі корпуси знаходяться в процесі побудови і на сьогоднішній день здатні прийняти 258 студентів з розміщенням в 210 одномісних і 24 двохмісних номерах. 22395_img2

Спорт і Дозвілля

Університет володіє власним спортивним центром (Centro Universitario Sportivo), який дозволяє студентам займатися спортом на території кампуса.

 

Навчання за обміном для студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямами:

  • Environmental Science;
  • Physics Engineering;
  • Manufacturing;
  • Construction;
  • Biology;
  • Chemistry;
  • Mathematics;

Перелік англомовних академічних курсів представлений на веб-сторінці:

https://esse3web.unisa.it/unisa/Guide/PaginaRicercaInse.do;jsessionid=1BF736F52290627C90C1214C46D43060.jvm2

    Навчання за обміном для бакалаврів, магістрів та аспірантів, а також для науково-педагогічних працівників (НПП) КПІ ім. Ігоря Сікорського.

   Навчання для студентів та аспірантів проходитиме англійською мовою. Для підтвердження знання англійської мови підійде сертифікат КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні для:

студентів та аспірантів – B1;

НПП (for teaching – В2.

   Кандидатам, яким потрібні для пакету документів за програмою Erasmus +, сертифікати з рівнем володіння англійською мовою НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

Тривалість навчання для студентів та аспірантів: 1 семестр (другий семестр 2016/2017 н.р.)

Тривалість стажування для НПП : 10 днів

За даним проектом кредитної мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість стипендій Вид  діяльності  Період мобільності Розмір стипендії
 Бакалаври/магістри/  аспіранти

5

Навчання

Один семестр (другий семестр 2016/2017 н.р.)

850 євро/місяць + 275 євро на квитки в обидві сторони*
 Науково-  педагогічний  працівник 2 Teaching 10 днів  140 євро/день + 275 євро на квитки в обидві сторони*

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/distance_en.htm.

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Кінцевий термін подачі документів: 15 листопада 2016 року.

Конкурс завершено!

Результати конкурсу тут.

У разі, якщо Ваша кандидатура буде обрана у результаті проведення конкурсу (як номінанти, так і резерв), Вам необхідно буде надати до приймаючого університету наступний перелік документів (всі документи повинні бути в pdf форматі “назва документа_прізвище – англійською мовою):
–  CV (Europass)
–  cover letter (in English) з Вашим підписом
– 
 transcript of records (навчальна картка українською мовою+англійською мовою в одному файлі)
–  completed learning agreement
 a copy of passport