Університет Салерно (Італія)

     22409_14228_img2

43064364-960x720  22395_img2

     Університет Салерно (Università degli Studi di Salerno, UNISA) є одним з найстаріших в Європі, на рівні з університетами Парижа і Болонії. Школа медицини Салерно, на базі якої і був заснований Університет наук Салерно, заснована в 8 столітті і протягом середніх віків була центральною в Європі. Університет був зачинений в 1811 році королівським указом Наполеонівського правління. В 1944 році Університет знову відкрив свої двері для всіх бажаючих. В наступні роки в Університеті відкрилися нові факультети, які і склали базу сучасного Університету наук Салерно.

В 1988 році Університет, що нараховує на даний момент 43000 студентів, переїхав в містечко Фішано, яке розташоване в декількох кілометрах від міста Салерно. Сучасна структура Університету, його кампус і учбові корпуса надають багато можливостей для сучасного навчання, наукових досліджень і студентського життя. Університет володіє власним спортивним центром (Centro Universitario Sportivo), який дозволяє студентам займатися спортом на території кампуса.


Код ERASMUS

 I SALERNO01

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Annunziata Fraiese – erasmus@unisa.it

Тривалість семестрів

Осінній семестр: жовтень-лютий
Весняний семестр: лютий-липень

Вимоги до знання мови

 англійська: для студентів – рівень В1 чи вище, для викладачів – рівень В2 чи вище.

 • Навчання за обміном студентів та аспірантів, а також викладання науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувається за напрямами:
 1. Environmental Science
 2. Physics Engineering
 3. Manufacturing
 4. Construction
 5. Biology
 6. Chemistry
 7. Mathematics
 • Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у конкурсі за програмою Erasmus +, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2019/2020 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість стипендій Вид  діяльності  Період мобільності Розмір стипендії
Бакалаври/магістри/аспіранти
(5 курс, тільки наукового спрямування)

2

Навчання

6 місяців

900 євро/місяць + 275 євро на квитки в обидві сторони*
 Науково- педагогічний  працівник 1 Teaching 7 днів + 2 дні на дорогу  160 євро/день + 275 євро на квитки в обидві сторони*

*Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні ЗВО-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни ЗВО-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні ЗВО-партнера. 


Кінцевий термін подачі документів: – 
Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.
КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: –
У разі, якщо Ваша кандидатура буде обрана у результаті проведення конкурсу (як номінанти, так і резерв), Вам необхідно буде надати до приймаючого університету наступний перелік документів (всі документи повинні бути в pdf форматі “назва документа_прізвище – англійською мовою):
 • CV (Europass)
 • cover letter (in English) з Вашим підписом
 • transcript of records (навчальна картка українською мовою+англійською мовою в одному файлі)
 • completed learning agreement
 • a copy of passport
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union