Університет Південно-Східної Норвегії (Норвегія)

st-block-82-1423025676402-raw-norwaybuskerud02

Університет Південно-Східної Норвегії (Høgskolen i Sørøst-Norge / The University of South-Eastern Norway) є другим за кількістю студентів державним університетським коледжем у Норвегії, що сьогодні налічує 18 000 студентів та 1500 співробітників у восьми кампусах. Університет був заснований у січні 2016 року в результаті об’єднання трьох вищих навчальних закладів Норвегії: університетських коледжів Баскеруд, Вестфолд та університетського коледжу Телемарк, який співпрацював з Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського впродовж 2010-2015 р.

Код ERASMUS

N KONGSBE02

Перелік академічних курсів для студентів

Process Technology Energy and Environmental Technology

Industrial IT and Automation

Electrical Power Engineering

Координатор

Carlos Pfeiffer – carlos.pfeiffer@usn.no

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 12.08.2019 – 18.12.2019
Весняний семестр: 06.01.2020 – 19.06.2020

–

• Навчання для магістрів та стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальністю: –
  • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
  • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2019/2020 році у проекті академічної мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість
Вид діяльності

Тривалість
Рівень володіння мовою (англійська) Стипендія Витрати на подорож*

Кінцевий термін подачі документів: –
Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.
КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: –
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union