Лондонський університет Королеви Марії

image

Лондонський університет Королеви Марії (Queen Mary University of London) – це заклад вищої освіти в Лондоні, державний дослідницький університет і один із засновників федерального Лондонського університету. Це один з найбільших і найпрестижніших ЗВО Великої Британії. Свою історію веде від Медичного коледжу Лондонської лікарні, заснованої в 1785 році. Університет був утворений в результаті злиття чотирьох історичних коледжів і названий на честь Марії Текської, королеви Великої Британії.

Лондонський університет королеви Марії – єдиний столичний університет, який має повноцінне студмістечко в центрі Лондона. Навчальний заклад складається з 5 кампусів, які знаходяться біля таких районів як Сіті, Кенері-Уорф і Олімпійський парк. В університеті навчаються близько 17 000 студентів денної форми навчання, штат університету складається з 4000 співробітників. Університет королеви Марії складається з трьох факультетів – факультет гуманітарних і соціальних наук, факультет природничих та інженерних наук, інституту Бартса, а також Лондонської школи медицини і стоматології. Серед випускників університету п’ять лауреатів Нобелівської премії. Університет є членом групи «Рассел» – групи провідних дослідницьких університетів Великобританії, має стратегічне партнерство з Університетом Ворика.


Код ERASMUS

 UK LONDON031

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Rostyslav Dubrovka – r.dubrovka@qmul.ac.uk

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 15.09.2018 – 15.12.2018
Весняний семестр: 01.01.2019 – 01.06.2019

Додаткова інформація

 –

  • Навчання для магістрів та стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальністю: –
  • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
  • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2018/2019 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість
Вид діяльності

Тривалість
Рівень володіння мовою (англійська) Стипендія Витрати на подорож*
123

Кінцевий термін подачі документів: – 
Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.
КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: –
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union