Близькосхідний технічний університет (Туреччина)

мету 1

мету 2

      Близькосхідний технічний університет, МЕТУ (Orta Dogu Teknik Universitesi), турецький державний університет, розташований в столиці країни, місті Анкара. Університет був заснований у 1956 році і на даний час має близько 6500 студентів. МЕТУ пропонує 43 програми бакалаврату на 5 факультетів. Окрім того, у ньому існує 5 педагогічних шкіл, що пропонують 107 магістерських та 69 докторських програм, а також “Школа іноземних мов”, що включає в себе Підготовче Відділення Англійської Мови. 15 бакалаврських та 3 магістерські програми пропонуються Кампусом Північного Кіпру МЕТУ.

Із часів його заснування, МЕТУ, як інтернаціональний дослідницький університет, був провідним університетом Туреччини з міжнародних зв’язків, а також кількості коштів, отриманих від міжнародних дослідницьких проектів. МЕТУ брав активну участь і керував такими програмами як Med-Campus, MEDA, COST, Eureka, NASA, NATO, NSF, UN, World Bank, Jean Monnet, INCO, EUMEDIS, 6-та та 7-ма Рамкова програми, Erasmus Mundus ECW, проектами Леонардо та Сократа. Університет має 19 міжнародних програм подвійного ступеня з Європейськими та Американськими університетами на рівні бакалаврів та магістрів.


Код ERASMUS

 TR ANKARA 04

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ
 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Betül Bulut Şahin – ico@metu.edu.tr

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 16.09.2019 – 20.01.2020
Весняний семестр: 03.02.2020 – 03.06.2020

Додаткова інформація

 –

 • Навчання для магістрів та стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальністю: –
 • Для аспірантів та науково-педагогічних працівників обов’язковою є наявність листа-підтримки від професора з приймаючого університету.
 • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
 • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2019/2020 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість
Вид діяльності

Тривалість
Рівень володіння мовою (англійська) Стипендія Витрати на подорож*
123


Кінцевий термін подачі документів: – 
Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.
КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: –

Зверніть увагу на те, що до відділу академічної мобільності на конкурс для НПП потрібно подати наступні документи:

 • заяву-анкету;
 • лист підтримки від приймаючого факультету (приймається також у формі електронного листа-підтвердження). Зверніть увагу, що міжнародний відділ Близькосхідного технічного університету НЕ ВИДАЄ листи-підтримки, звертайтеся лише до відповідних факультетів/кафедр;
 • рейтинг за 2018/2019 н.р.;
 • сертифікат з іноземної мови (за наявності). Рівень має бути не нижче В2;
 • Mobility Proposal of the Applicant with Required Signatures (має бути заповнений та підписаний Вашим керівником саме цей зразок плану викладання);
 • резюме англійською мовою;
 • копія паспорту.

Студентам, яких було номіновано конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського (як номінанти, так і резерв), необхідно підготувати наступний пакет документів (всі документи повинні бути в pdf форматі “назва документа_прізвище – англійською мовою):
 • Реєстраційна форма (посилання)
 • Навчальна картка українською мовою+англійською мовою в одному файлі
 • Копія закордонного паспорту
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union