Магдебурзький університет імені Отто фон Геріке (Німеччина)

magde 2

Otto-fon-Gerike-Univ

magde 1

    Магдебурзький університет імені Отто фон Геріке (Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg) заснований у 1993 році, його було створено шляхом об’єднання вже існуючого Технічного університету, Педагогічної вищої школи та Медичної академії Магдебурга.

   Зараз університет налічує 9 факультетів та майже 14 000 студентів, з кожним роком набуваючи все більшого значення як освітній та дослідницький центр. Магдебурзький університет пропонує студентам вибір з 79 програм підготовки бакалаврів різноманітних галузей, а також є широкий вибір програм підготовки аспірантів.  Сучасні лабораторії, дослідницькі майстерні та медичні кабінети, оснащені потужними комп’ютерами, створюють найліпші умови для навчання студентів.


Код ERASMUS

 D MAGDEBU01

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Reena Schliephake – reena.schliephake@ovgu.de

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 01.10.2018 – 31.03.2019
Весняний семестр: 01.04.2019 – 30.09.2019

Додаткова інформація

 –

  • Навчання для магістрів та стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальністю: –
  • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
  • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2016/2017 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість
Вид діяльності

Тривалість
Рівень володіння мовою (англійська/німецька) Стипендія Витрати на подорож*
123

За інформацією звертайтеся до координатора Спільного українсько-німецького факультету машинобудування КПІ ім. Ігоря Сікорського, декана факультету Левченко Олега Васильовича: tudasuda@ua.fm, кімната 301а – 1 корпус.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union