Лодзький технічний університет (Польща)

лодзь

lodex1

Лодзький технічний університет (Politechnika Łódzka) був заснований у 1945 р. Спочатку було всього 3 факультети. Із промисловим розвитком Лодзі, з появою нових фабрик також активно розвивалася й Лодзька Політехніка. На сьогоднішній день університет має 9 факультетів, 70 кафедр та 120 спеціальностей. У 1992 р. був відкритий міжнародний інженерний факультет, на якому навчання відбувається англійською та французською мовами. Студенти можуть обирати мову навчання: польська, англійська або французька мови. Університет має 10 гуртожитків, бібліотеку, спортивні секції, їдальні, філії банків, наукові кола, своє радіо «Жак» та студентське самоврядування.

На сьогодні в складі Лодзького технічного університету пропонується  33 наукові  галузі,  включаючи 120 спеціальностей на 9 факультетах.  ЛТУ пропонує дворівневу систему навчання бакалавр-магістр. Система оцінювання базується на системі ECTS, завдяки якій студенти, при бажанні, можуть отримати два дипломи в різних областях навчання. Також в рамках програми ECTS отримати визнання результатів навчання в університетах за кордоном. Майже на всіх факультетах відкриті  аспірантура та докторантура.


Код ERASMUS

 PL LODZ02

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

Malgorzata Swit – malgorzata.swit@p.lodz.pl

Тривалість семестрів

 Осінній семестр: 30.09.2018 – 26.02.2019
Весняний семестр: 03.03.2019 – 21.09.2019

Додаткова інформація

 –

  • Навчання для магістрів та стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальністю: –
  • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
  • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2018/2019 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість
Вид діяльності

Тривалість
Рівень володіння мовою (англійська) Стипендія Витрати на подорож*
123

Кінцевий термін подачі документів: – 
Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.
КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: –

Науково-педагогічні працівники, яких було номіновано конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського для участі (як номінанти, так і резерв), повинні підготувати та надіслати у PDF форматі на адресу відділу академічної мобільності наступний пакет документів для приймаючого закладу :

  • Application Form;
  • Staff Mobility Agreement for Teaching

Студенти, яких було номіновано конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського для участі (як номінанти, так і резерв), повинні підготувати пакет документів  та зареєструватися на сайті приймаючого закладу: https://mobility.p.lodz.pl/in/

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union