Католицький університет м. Льовена (Бельгія)

Католицький університет м. Льовена (Katholieke Universiteit te Leuven, KU Leuven) розташований в Бельгії, у серці Західної Європи, і був центром освіти впродовж близько шести століть. Сьогодні він є найбільшим університетом Бельгії та, заснований у 1425 р., залишається одним з найстарших і найбільш прославлених університетів Європи. В якості найбільшого Європейського дослідницького університету, а також засновника Ліги Європейських Дослідницьких Університетів (League of European Research Universities (LERU), Католицький Університет м. Льовена пропонує широкий вибір міжнародних магістерських програм, з підтримкою високоякісних, інноваційних, міждисциплінарних досліджень.

З моменту свого заснування, кампус Католицького університету м. Льовена знаходився на території однойменного міста Льовен – привітного, безпечного та наповненого життям студентське містечка, де багатовікова історія тісно переплітається з передовими науковими досягненнями. Також університет пропонує навчальні програми у кампусах, розташованих в одинадцятьох містах Бельгії, у тому числі Брюсселі, Генті та Антверпені.


Код ERASMUS

 B LEUVEN01

Перелік академічних курсів для студентів


Координатор

 Faculty of Arts (ФЛ): Roger Janssens – roger.janssens@arts.kuleuven.beFaculty of Engineering Technology (ІФФ, ММІ): Hilde Lauwereys – hilde.lauwereys@iiw.kuleuven.be

Faculty of Engineering Science (ФЕЛ): Marie-Paule Buyse – mariepaule.buyse@eng.kuleuven.be

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 23.09.2019 – 02.02.2020
Весняний семестр: 10.02.2020 – 27.06.2020

Додаткова інформація

 –

  • Навчання для магістрів та стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальністю: –
  • Для науково-педагогічних працівників обов’язковою є наявність листа-підтримки від професора з приймаючого університету.
  • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
  • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2019/2020 н.р. у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість
Вид діяльності

Тривалість
Рівень володіння мовою (англійська/німецька) Стипендія Витрати на подорож*
123

Кінцевий термін подачі документів: – 
КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: –
Студентам, які були номіновані комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського, необхідно зареєструватись на сайті приймаючого закладу та завантажити усі необхідні документи.
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union