Project Description

Сіанський Університет Цзяотун (СУЦ) входить в десятку найкращих університетів Китайської Народної республіки. Його історія налічує більше сотні років. Університет розташований у старовинному місті Сіан, який є відомим та популярним туристичним напрямом.

СУЦ – це ключовий державний університет, що керується адміністрацією Міністерства освіти Китаю. Він славиться висококваліфікованими викладачами, обдарованими студентами, сучасним обладнанням та студмістечком. Задля поширення дружби та порозуміння між китайським та іншими народами, СУЦ радий приймати міжнародних студентів в рамках Стипендіальної програми китайського уряду для магістрів та аспірантів.

Наразі для студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського є можливість взяти участь у двох напрямах, що пропонує Сіанський університет Цзяотун.

1. UASR Summer Camp (Літній табор UASR)

Літній табор UASR зазвичай проходить у липні та триває десять днів. Учасники не сплачують внески за участь чи проживання.

Також, можна звертатися до координатора проекта, Ms. Zhang Xiaojing – zxj0508@mail.xjtu.edu.cn

2. Стипендіальна програма

Сіанський університет Цзяотун пропонує програму стипендії китайського уряду, а також стипендіальну програму СУЦ для магістрів та аспірантів.

За більш детальною інформацією про розмір стипендії, вимоги, документи для подачі, процедуру подання тощо: http://sie.xjtu.edu.cn/en/pages?cid=20&pid=5

Термін програми:
ступінь магістра: 2~3 роки,
докторська ступінь: 3~4 роки.
Кандидати, які будуть відібрані, мають можливість відвідувати річний курс китайської мови до початку занять, у разі якщо він обрав китайську мовою навчання.

Стипендія покриває: 

 • Сплату за навчання;
 • Проживання на території студмістечка;
 • Місячна стипендія: для студентів-магістрів: 3,000 юаней в місяць;
  для студентів-аспірантів: 3,500 юаней в місяць;
 • Комплексне медичне страхування та схема захисту іноземних студентів у Китаї.

Вимоги до кандидатів: 

 • Кандидат не може бути китайським громадянином;
 • Кандидат не повинен мати протипоказань за здоров’ям;
 • Кандидат на ступінь магістра повинен мати диплом бакалавра і бути молодшим за 35 років,
  Кандидат на докторську ступінь повинен мати диплом магістра і бути молодшим за 40 років;
 • Кандидат не повинен отримувати будь-якої іншої стипендії.

Список спеціальностей можна знайти за посиланням: http://sie.xjtu.edu.cn/en/pages?cid=20&pid=5

Необхідні документи. Всі документи мають бути повними, дійсними та справжніми, китайською чи англійською мовою:

 1. Заява на отримання стипендії китайського уряду (китайською чи англійською, завантажена після онлайн-реєстрації у системі CSC).
 2. Заява СУЦ для іноземних студентів (створюється автоматично після онлайн-реєстрації у системі СУЦ)
 3. Фотокопія Карти медичного огляду для іноземців, яка має бути заповнена англійською мовою (оригінал має залишатися у кандидата). Медичний огляд має бути проведений за всіма пунктами, що містяться у Карті медичного огляду для іноземців. Карти з неповним оглядом або без підпису відповідального лікаря, офіційної печатки лікарні чи фотографії кандидата будуть визнані недійсними. Будь ласка, оберіть правильний час для проходження медогляду, адже результати є дійсними тільки півроку.
 4. Довідка про відсутність судимостей.
 5. Нотаріально завірена фотокопія диплома: документи на всіх мовах, окрім китайської та англійської, мають бути доповнені нотаріально завіреним перекладом на китайську чи англійську. Майбутні дипломанти повинні надати офіційне підтвердження їхнього студентського статусу від рідного університету.
 6. Виписка оцінок: кандидат має надати оригінал виписки оцінок за бакалаврат чи магістратуру. Документи на всіх мовах, окрім китайської та англійської, мають бути доповнені нтоаріально завіреним перекладом на китайську чи англійську.
 7. Два рекомендаційних листи китайською чи англійською від доцента чи професора.
 8. План навчання чи Дослідницька пропозиція: кандидат повинен надати написаний план навчання чи дослідницьку пропозицію англійською чи китайською мовою, об’ємом у мінімально 800 слів для магістра та 1500 слів для докторанта.
 9. Нотаріально завірені копії дослідницьких досягнень: кандидати мають надати надруковані науково-дослідницькі роботи, сертифікати чи інші документи для доказу їхніх досягнень і можливостей у дослідницькій роботі, якщо такі є.
 10. Сертифікат мовної компетенції у англійській чи китайській: HSK, TOEFL, IELTS чи GRE. (Кандидати на програму достатнього рівня китайської повинні мати сертифікат HSK на рівні 5 чи вище. Кандидати на програму достатнього рівня англійської повинні мати сертифікат IELTS на рівні 5.5 чи вище).
 11. Фотокопія паспорта.
 12. Сплата за подачу документів: 800 юаней (тільки банківським переказом на рахунок університету).

ЗАУВАЖТЕ:

 1. Жодний з вище перерахованих документів не буде повернутий заявнику, незалежно від того, чи пройшов він за конкурсом.
 2. Неповні заяви будуть відхилені.
 3. Будь ласка, надішліть документи, вказані у пунктах 3-12 у вигляді скан-копії та завантажте до системи онлайн-реєстрації СУЦ.

Процедура подання: 

 • Онлайн заява за посиланням: http://laihua.csc.edu.cn/
  Код Сіанського університету Цзяотун: 10698.
 • Надішліть онлайн заповнену заяву на Стипендіальну програму китайського уряду та роздрукуйте її. Будь ласка, звіртеся з детальним списком та підготовте відповідні документи.
 • Зареєструйтесь та заповніть онлайн форму у системі СУЦ: https://xjtu.17gz.org/member/login.do
 • Сплатіть реєстраційний внесок та завантажте квитанцію з банківського переказу до системи онлайн-реєстрації СУЦ.
 • Подача документів готова.

Повідомлення про зарахування:
Кандидати на програму достатнього рівня англійської будуть автоматично зараховані як кандидати на університетську стипендію, у разі якщо вони не пройшли за Стипендіальною програмою китайського уряду. Успішним кандидатам буде надіслано повідомлення про зарахування, форма JW201 (візова), а також примірник університетського довідника. Ці документи будуть надіслані на стаціонарну поштову адресу кандидата до 31 липня. Студенти, зазвичай, повинні з’явитися до відділу студентських справ із повідомленням про зарахування та іншими документамми у вересні (почтаок нового семестру). Якщо студент не з’явився протягом двох тижня від початку семестру, то його повідомлення про зарахування вважатиметься недійсним.

Контакти

Кампус Xingqing

Кампус Yanta