Project Description

Уряд Словацької Республіки затвердив створення Національної стипендіальної програми Словацької Республіки для підтримки мобільності студентів, аспірантів, викладачів університетів, дослідників та художників у 2005 році. Національна стипендіальна програма Словацької Республіки (НСП) фінансується Міністерством освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки.

Умови участі:

Для студентів:

• Бути студентом поза межами Словаччини;
  • Бути студентом другого рівня вищої освіти (магістрантами), або студентами, які на момент подання заявки вже закінчили щонайменше 2,5 роки навчання в університеті за цією ж програмою навчання;
  • Перебувати на навчальному курсі в Словаччині під час їх вищої освіти за межами Словаччини, і який бути прийнятим державним, приватним чи державним університетом у Словаччині для академічної мобільності для навчання у Словаччині.

Тривалість перебування на стипендії: 1 – 2 повних семестри (тобто 4 – 5 або 9 – 10 місяців) або повних 1 – 3 триместри, якщо навчальний рік розділений на триместри (тобто 3 – 4 або 6 – 7 або 9 – 10 місяців).

Для аспірантів:

• Аспіранти, вища освіта або наукова підготовка яких здійснюється за межами Словаччини, і яких приймає державний, приватний чи державний університет чи науково-дослідна установа у Словаччині, що мають право виконувати докторську програму (наприклад, Словацька академія наук) для отримання академічна мобільність для навчання, проведення досліджень або художнього перебування у Словаччині.

Тривалість перебування на стипендії (аспіранти): 1 – 10 місяців.

Для викладачів, дослідників та митців:

• Міжнародні університетські викладачі, дослідники та митці, яких запрошує викладацький, дослідницький або художній відпочинок у Словаччині установа, що має дійсний сертифікат на право проведення досліджень та розробок, яка не є комерційною компанією і вона має місце в Словаччина.

Тривалість перебування на стипендії (викладачі університету, дослідники чи художники): 1 – 10 місяців.

Для студентів:

• Мотиваційний лист;

• Детальний план навчання;

• 2 рекомендаційних листа від університетських викладачів;

• Підтвердження навчання у своєму університеті;

• Скан-копія диплому, додатка до диплому;

Для аспірантів:

• Мотиваційний лист;

• Детальний план навчання, дослідження або творчого проекту;

• Рекомендаційний лист від наукового керівника;

• Підтвердження навчання у своєму університеті;

• Скан-копія диплому, додатка до диплому;

• Список публікацій;

• Лист-запрошення від приймаючого університету Словаччину.

Для викладачів, дослідників та митців:

• Детальний план навчання, дослідження або творчого проекту;

• Скан-копія диплому;