Project Description

Стипендія Global Connect Fellowship (GCF) приймає видатних студентів останнього курсу бакалаврату або магістратури, які закінчать навчання у 2025 році та мають пристрасть до наукових досліджень. Як стипендіати Global Connect у NTU Singapore, учасники зможуть поглибитися у передові наукові дослідження під керівництвом визнаних світових вчених в різних галузях, таких як штучний інтелект, інтелектуальне виробництво, цифрова економіка, кібербезпека, машинне навчання, сталий розвиток, тощо. Глобальна репутація НТУ, який постійно входить до числа 30 найкращих університетів світу, забезпечує безпрецедентну можливість долучитися до новаторських досліджень та інновацій.

Зверніть увагу!

Подавати заявки можуть студенти бакалаврату та магістратури, які випускаються у 2025 році

Умови участі:

  • Стипендія у розмірі 5 000 сінгапурських доларів: Отримайте щедру стипендію у розмірі 5 000 сінгапурських доларів за цілеспрямовану участь у 2-місячній дослідницькій програмі, а також безкоштовне житло в кампусі NTU Yunan Garden.
  • Наукове наставництво від провідного світового факультету: Отримуйте доступ до провідних світових науковців та викладачів для отримання цінних порад та збагачення дослідницького досвіду.
  • Сінгапурський досвід: Дослідження та налагодження зв’язків в одному з найсучасніших, динамічних та мультикультурних міст світу.
  • Кампус NTU Singapore: Живіть, працюйте та розважайтеся в сучасному кампусі, який входить до 15 найкрасивіших кампусів світу.
  • Майстер-класи для професійного розвитку: Відвідуйте спеціалізовані семінари, спрямовані на розвиток ваших професійних навичок, що дають уявлення про різні аспекти академічної та дослідницької кар’єри.
  • Презентація на симпозіумі: Продемонструйте результати своїх досліджень, виступивши на симпозіумі GCF, пропонуючи платформу, щоб поділитися своєю роботою з колегами, викладачами та професіоналами.
  • Соціальне залучення: Насолоджуйтесь яскравою соціальною спільнотою, беручи участь у заходах, спрямованих на зміцнення зв’язків з іншими учасниками, розвиток почуття товариськості та співпраці.
  • Можливості для нетворкінгу: Беріть участь у нетворкінгових заходах, воркшопах та семінарах, які з’єднають вас з професіоналами, дослідниками та колегами, розширюючи вашу професійну мережу та створюючи довготривалі зв’язки.

Додаткова інформація