Project Description

Пекінський Інститут Технологій (BIT) один з найрейтинговіших інститутів науки й технологій у Китаї. Інститут має близько 200 підписаних договорів про програми обміну з університетами з усього світу. ВІТ пропонує комплексну систему курсів за науковими та технічними напрямами, а також за управлінськими та гуманітарними напрямами для студентів, що навчаються заради отримання ступеня, студенти за програмою обміну та короткострокові програми для студентів з усього світу. Інститут також створив вдалу та міцну стипендіальну систему для заохочення іноземних студентів навчатися у ВІТ.

СТИПЕНДІЇ

Пекінський Інститут Технологій пропонує Національному технічному університету України “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського” два види стипендій:

 1. 3 стипендії CSC (China Scholarship Council) для навчання на магістерській чи аспірантській програмі.
 2. BIT стипендії за обміном на один або два семестри.
 3. Літні програми

Огляд стипендії CSC

Стипендія покриває сплату за навчання, проживання, повне медичне страхування та місячний прожитковий внесок (3000 CNY для магістрів та 3500 CNY для аспірантів). Міжнародні перельоти не покриваються за рахунок стипендії.

Стипендія буде виплачуватися студентам протягом їхнього перебування у Пекінському Інституті Технологій на період навчання на магістратурі (2 роки) та аспірантурі (4 роки).

Якщо Ви обрали навчання на магістратурі чи аспірантурі, перевірте контактну інформацію координаторів BIT за посиланням http://isc.bit.edu.cn/. Заради забезпечення успішного зарахування і майбутнього академічного розвитку в BIT, необхідним є отримання рекомендації одного з координаторів BIT. Попросіть координатора вислати Вам Рекомендаційну форму координатора BIT задля підтвердження.

Для навчання на англомовних програмах у BIT, якщо англійська не є рідною мовою і студент навчається у ЗВО, де англійська не є мовою навчання, студенти повинні скласти іспит з англійської – TOEFL або IELTS Academic. Якщо такий сертифікат відсутній, кандидати мають скласти онлайн іспит з англійської який проводить BIT задля впевненості у достатній мовній компетенції кандидата для успішного навчання на програмах, що викладаються англійською. Для подачі заявки на англомовну програму MBA, Вам також необхідно надати офіційний лист, який підтверджує, що у Вас є як мінімум один рік досвіду роботи чи стажування.

Дізнатись більше

Огляд BIT стипендії за обміном

Стипендія BIT за обміном покриває плату за навчання та проживання в кампусі. Стипендія буде виплачуватися студентам протягом їхнього перебування у Пекінському Інституті Технологій на період навчання за програмою обміну.

Студенти, що їдуть за програмою обміну до BIT можуть навчатися за курсами, що викладаються англійською або китайською, також вони можуть відвідувати курси китайської мови.

ВІТ приймає студентів бакалаврів, магістрів та аспірантів з рідного університету, окрім студентів першого і другого курсів бакалаврату. Програма обміну триває від одного до двох семестрів за академічними курсами чи за курсами китайської мови. Для студентів, що їдуть за програмою обміну, немає плати за навчання.

Дізнатись більше

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ТА ПРОЦЕДУРА ПОДАЧІ

Для навчання на бакалавраті кандидат повинен мати середню освіту, достатній рівень володіння англійською чи китайською мовами і бути віком від 18 до 30 років. Для навчання на магістратурі кандидат повинен мати ступінь бакалавра. Кандидат на навчання на аспірантурі повинен мати ступінь магістра за тим самим або близьким напрямом, на який він подається, мати достатній рівень володіння англійською чи китайською мовами та рекомендації від двох професорів. Зауважте, якщо Ви подаєте заявку на Стипендіальну програму китайського уряду, реєструйтеся у CSC Online Application System. Також кодовий номер Пекінського Інституту Технологій – 10007.

Необхідні документи:

 1. Заява (реєстрація за посиланням http://apply.isc.bit.edu.cn);
 2. Фотокопія паспорту (з дійсною візою у разі, якщо Ви вже перебуваєте у Китаї);
 3. Декларація про наміри/Навчальний план;
 4. Копія диплома чи сертифіката останнього закладу, який Ви закінчили;
 5. Офіційно завірена копія навчальної картки останнього закладу, який Ви закінчили;
  *для кандидатів-аспірантів потрібно підготувати копію диплома та навчальної картки за бакалаврат та магістратуру;
 6. Результати іспиту HSK (рівень 4) або результати іспиту TOEFL (80) або IELTS (5.5);
 7. Два рекомендаційні листи (тільки для кандидатів на навчання на магістратурі та аспірантурі);
 8. Результати медогляду.

ЗАУВАЖТЕ:

 1. Документи мають бути перекладені англійською чи китайською;
 2. Носії англійської мови чи випускники ЗВО, де англійська є основною мовою викладання звільняються від вимоги сертифікатів TOEFL або IELTS;
 3. Для кандидатів на CSC реєстрація відбувається за посиланням: http://laihua.csc.edu.cn.

Кодовий номер Пекінського Інституту Технологій – 10007.

Після отримання листа зарахування від КПІ ім. Ігоря Сікорського, ВІТ зв’язується з кандидатами напряму і інформує їх про подальшу процедуру подачі документів.

Контакти