Західнопоморський технологічний університет у м. Щецин (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie) – університет у Польщі, cтворений 1 січня 2009 року. Університет налічує 10 факультетів із 47 напрямами, де працюють 2300 співробітників і навчаються близько 15000 студентів. Університет здійснює навчання і проводить дослідження у галузі технічних наук, сільського господарства, економіки, біології, хімії і математики.

About WPUT Erasmus+

🔹 Вимоги участі:
• Запрошуються НПП на викладання (2 місця) на зимовий семестр 2024/2025 н.р., напрямки Engineering and engineering trades та ICTs;
• Апліканти мають надати лист підтримки від одного з факультетів: Faculty of Electrical Engineering або Faculty of Chemical Technology and Engineering;
• Необхідний рівень володіння англійською мовою – В2.

ℹ️ Необхідно звернутися до відповідної координаторки для узгодження дат мобільності та ознайомлення зі змістом пропонованої навчальної програми:
• пані Юстини Новачик, факультет електротехніки (Justyna.nowaczyk@zut.edu.pl);
• доктор Халіни Мурасевич, факультет хімічних технологій та інженерії (Halina.Murasiewicz@zut.edu.pl).

• Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
• Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Інформація про конкурс

Подача документів триває до 21.05.2023

Конкурсу зараз немає

Конкурсу зараз немає

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Студентам, яких було рекомендовано конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського (як номінанти, так і резерв), необхідно зареєструватися на сайті приймаючого університету  та завантажити усі необхідні документи. Всі документи повинні бути в pdf форматі “назва документа_прізвище” – англійською мовою.

Funded by the Erasmus + programme of the European Union