Університет Ворика (University of Warwick) – це державний дослідницький університет у місті Ковентрі, Англія. Університет було засновано у 1965 році в рамках урядової ініціативи з розвитку вищої освіти. Основний кампус займає площу у 290 гектарів на околицях Ковентрі; також функціонують додаткові кампуси у Уелсбурні та центрі Лондону (хмарочос Shard). До складу університету входять чотири факультети – гуманітарний, медичний, науковий та суспільних наук, які в свою чергу складаються з 32 кафедр. В Університеті Ворика навчається 25600 студентів, працюють 2400 викладачів. Студентський Союз університету є одним з найбільших у Великій Британії, і включає в себе 260 спілок та 67 спортклубів.

  • Навчання для магістрів та стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальністю: –
  • Для аспірантів та науково-педагогічних працівників обов’язковою є наявність листа-підтримки від професора з приймаючого університету.
  • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
  • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2020/2021 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Вид діяльності Тривалість Рівень володіння мовою (англійська) Стипендія Витрати на подорож*
123

Інформація про конкурс

Конкурсу зараз немає

Конкурсу зараз немає

Подальший порядок оформлення документів в КПІ ім. Ігоря Сікорського наведено за посиланням.

Студентам, які були номіновані комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського, необхідно зв’язатися з координатором з Університету Ворика, Вішвешем Кулкарні, для узгодження подальших дій.

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Funded by the Erasmus + programme of the European Union