Університет Вітаутаса Магнуса (Vytauto Didžiojo universitetas / VMU ) – державний університет, заснований у 1922 році. VMU є єдиним державним вищим навчальним закладом у Литві та одним із небагатьох у регіоні, де проводиться широка гуманітарна освіта. Це означає, що студенти можуть вільно змінювати та організовувати свій графік, як в одній області, так і в іншій, виїжджати за кордон міжнародним обміном та готуватися до цих поїздок, пройшовши 30 курсів іноземних мов. Як відображення глобальних академічних тенденцій, дедалі більше лекцій (окремі курси і навіть цілі навчальні програми) викладаються англійською мовою, багато з них – професорами з-за кордону.

VMU працює з багатьма університетами та вченими по всьому світу, здійснюючи проекти, обміни студентами та співробітниками, а також удосконалюючи свою систему досліджень. Це міжнародний та багатомовний інститут, який постійно розвиває міжнародні мережі та міжкультурні діалоги, бере участь у міжнародних наукових, академічних та соціальних проектах, заохочує мобільність викладачів та студентів, а також заохочує діалог та толерантність.

  • Навчання для бакалаврів, магістрів, аспірантів та викладання, стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальностями:
    – Потребує уточнення.
  • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
  • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2023/2024 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Вид діяльності Тривалість Рівень володіння мовою (англійська) Стипендія Витрати на подорож*
бакалаври, магістри та аспіранти 1 навчання 4 місяців В2+ 1050€/місяць Грант на подорож:
180 – 275€*
Та грант для студентів із меншими можливостями – 250€/місяць* Грант на екоподорож:
210 – 320€*

Інформація про конкурс

Конкурc триває до до 28.05.2023

Подальший порядок оформлення документів в КПІ ім. Ігоря Сікорського наведено за посиланням.

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Funded by the Erasmus + programme of the European Union