Університет Салерно (Università degli Studi di Salerno, UNISA) є одним з найстаріших в Європі, на рівні з університетами Парижа та Болонії. Школа медицини Салерно, на базі якої і був заснований Університет наук Салерно, заснована в 8 столітті і протягом середніх віків була центральною в Європі. Після Другої світової війни університет відкрився знову, де утворилися нові факультети, які і склали базу сучасного Університету наук Салерно.

В 1988 році Університет, переїхав в містечко Фішано, яке розташоване в декількох кілометрах від міста Салерно. Сучасна структура Університету, його кампус і навчальні корпуси надають багато можливостей для сучасного навчання, наукових досліджень і студентського життя. Університет володіє власним спортивним центром (Centro Universitario Sportivo), який дозволяє студентам займатися спортом на території кампуса.

  • Навчання для магістрів та стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальністю: –
  • Для науково-педагогічних працівників обов’язковою є наявність листа-підтримки від професора з приймаючого університету.
  • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
  • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2020/2021 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Вид діяльності Тривалість Рівень володіння мовою (англійська) Стипендія Витрати на подорож*
123

Інформація про конкурс

Конкурсу зараз немає

Конкурсу зараз немає

Подальший порядок оформлення документів в КПІ ім. Ігоря Сікорського наведено за посиланням.

У разі, якщо Ваша кандидатура буде обрана у результаті проведення конкурсу (як номінанти, так і резерв), Вам необхідно буде надати до приймаючого університету наступний перелік документів (всі документи повинні бути в pdf форматі “назва документа_прізвище – англійською мовою):

  • CV (Europass)
  • cover letter (in English) з Вашим підписом
  • transcript of records (навчальна картка українською мовою+англійською мовою в одному файлі)
  • completed learning agreement
  • a copy of passport

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Funded by the Erasmus + programme of the European Union