Дух Західного університету Тімішоара (Universitatea de Vest din Timișoara) – це дух продуктивності та досконалості як поступовий та постійний результат зусиль стати кращими. Університет виступає за освіту, яка співвідноситься з невідкладними потребами ринку праці і яка має на меті не лише досягнення наукових результатів та соціально-економічного залучення, а й розкриття людської особистості в цілому.

Окрім місії як інституції, яка готує спеціалістів у конкретних сферах компетенції, Університет також бере на себе роль найважливішого інституту для західного регіону країни. Активна участь у великих регіональних та національних соціально-економічних викликах, усвідомлення власної ролі у румунському суспільстві вирізняє його з-поміж інших університетів.

• Навчання для магістрів та стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальністю: –
  • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
  • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2020/2021 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Вид діяльності Тривалість Рівень володіння мовою (англійська) Стипендія Витрати на подорож*

Інформація про конкурс

Конкурсу зараз немає

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Funded by the Erasmus + programme of the European Union