До складу Познанського технічного університету (Poznan University of Technology) входять 10 факультетів, які надають студентам вибір в 27 напрямах. Тут навчаються більше 20 тисяч студентів і докторантів. В університеті нараховується більше 1200 чоловік викладацького складу. PUT був одним з перших серед польських  закладів вищої освіти, який став членом CESAER (Конференції європейських шкіл передової інженерної освіти і досліджень) – європейської організації, що об’єднала найкращі технічні школи. Університет також є членом SEFI (Європейське товариство інженерної освіти), EUA (Європейська Асоціація Університетів), ADUEM (Альянс університетів за демократію) і IAU (Міжнародної асоціації університетів).

Презентація
  • Запрошуються студенти споріднених спеціальностей РТФ першого курсу магістратури на навчання за програмою подвійного диплому за спеціальністю «Інформаційна та комунікаційна радіоінженерія»
  • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
  • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2020/2021 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Вид діяльності Тривалість Рівень володіння мовою (англійська) Стипендія Витрати на подорож*
магістри навчання 2 роки В2

Інформація про конкурс

Конкурс триває до 20.11.2023

Конкурс триває до 20.11.2023

Конкурс триває до 20.11.2023

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Funded by the Erasmus + programme of the European Union