Жешувський політехнічний університет імені Ігнатія Лукасевича (Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza) – державний університет, який є частиною польської національної освіти та науки. Університет пропонує студентам великий вибір освітніх програм та курсів. Тут також проводиться науково-дослідна робота та створюються наукові проекти в таких спеціалізованих галузях прикладних наук, як інженерія, математика, фізика, економіка, а також хімічні та біологічні науки.
Завдяки багатосторонній співпраці з підприємницькими та виробничими об’єктами, університет складає і адаптує свої академічні програми, щоб запропонувати студентам та випускникам найгрунтовніші практичні навички, сприяючи розвитку професійної кар’єри як на місцевому, так і на національному рівнях.

  • Навчання для магістрів та стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальністю: –
  • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
  • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2020/2021 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Вид діяльності Тривалість Рівень володіння мовою (англійська) Стипендія Витрати на подорож*
123

Інформація про конкурс

Конкурсу зараз немає

Конкурсу зараз немає

Конкурсу зараз немає

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Funded by the Erasmus + programme of the European Union