Магдебурзький університет імені Отто фон Геріке (Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg) заснований у 1993 році, його було створено шляхом об’єднання вже існуючого Технічного університету, Педагогічної вищої школи та Медичної академії Магдебурга.

Зараз університет налічує 9 факультетів та майже 14 000 студентів, з кожним роком набуваючи все більшого значення як освітній та дослідницький центр. Магдебурзький університет пропонує студентам вибір з 79 програм підготовки бакалаврів різноманітних галузей, а також є широкий вибір програм підготовки аспірантів.  Сучасні лабораторії, дослідницькі майстерні та медичні кабінети, оснащені потужними комп’ютерами, створюють найліпші умови для навчання студентів.

  • Навчання для магістрів та стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальністю: –
  • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
  • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2020/2021 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Вид діяльності Тривалість Рівень володіння мовою (англійська) Стипендія Витрати на подорож*
123

Інформація про конкурс

Конкурсу зараз немає

Конкурсу зараз немає

Конкурсу зараз немає

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

За інформацією звертайтеся до координатора Спільного українсько-німецького факультету машинобудування КПІ ім. Ігоря Сікорського, декана факультету Левченко Олега Васильовича: tudasuda@ua.fm, кімната 301а – 1 корпус.

Funded by the Erasmus + programme of the European Union