Лодзький технічний університет (Politechnika Łódzka) був заснований у 1945 р. Спочатку було всього 3 факультети. Із промисловим розвитком Лодзі, з появою нових фабрик також активно розвивалася й Лодзька Політехніка. На сьогоднішній день університет має 9 факультетів, 70 кафедр та 120 спеціальностей. У 1992 р. був відкритий міжнародний інженерний факультет, на якому навчання відбувається англійською та французською мовами. Студенти можуть обирати мову навчання: польська, англійська або французька мови. Університет має 10 гуртожитків, бібліотеку, спортивні секції, їдальні, філії банків, наукові кола, своє радіо «Жак» та студентське самоврядування.

На сьогодні в складі Лодзького технічного університету пропонується  33 наукові  галузі,  включаючи 120 спеціальностей на 9 факультетах.  ЛТУ пропонує дворівневу систему навчання бакалавр-магістр. Система оцінювання базується на системі ECTS, завдяки якій студенти, при бажанні, можуть отримати два дипломи в різних областях навчання. Також в рамках програми ECTS отримати визнання результатів навчання в університетах за кордоном. Майже на всіх факультетах відкриті  аспірантура та докторантура.

  • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
  • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2023/2024 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Вид діяльності Тривалість Рівень володіння мовою (англійська) Стипендія Витрати на подорож*
студенти ХТФ 1 стажування 3 місяці (весняний семестр) B2 Erasmus+

Інформація про конкурс

Конкурсу зараз немає

Конкурсу зараз немає

Конкурсу зараз немає

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Науково-педагогічні працівники, яких було номіновано конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського для участі (як номінанти, так і резерв), повинні підготувати та надіслати у PDF форматі на адресу відділу академічної мобільності наступний пакет документів для приймаючого закладу :

  • Application Form;
  • Staff Mobility Agreement for Teaching

Студенти, яких було номіновано конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського для участі (як номінанти, так і резерв), повинні підготувати пакет документів  та зареєструватися на сайті приймаючого закладу: https://mobility.p.lodz.pl/in/

Funded by the Erasmus + programme of the European Union