Університет прикладних наук Гамма-Ліппштадта (Hochschule Hamm-Lippstadt) зорієнтований на практику та роботу в невеликих групах, Університет прикладних наук Хамм-Ліппштадт пропонує високоякісні навчальні програми з чіткою орієнтацією на поточні та майбутні вимоги ринку. Молода команда професорів має практичний досвід. За допомогою міждисциплінарної структури навчання зосереджено як на розвитку індивідуальних сильних сторін, так і на передачі соціальних компетенцій, таких як командна робота. Творчість та комунікація є ключовими елементами навчання наших студентів у галузях інженерії, природничих наук, комп’ютерних наук та бізнесу, готуючи їх до майбутніх викликів.

Започаткований у 2009 році з 80 студентами на двох освітніх програмах, університет стрімко розвивається. Наразі в ньому навчається 4 900 студентів на чотирнадцяти бакалаврських та десяти магістерських програмах. Його постійно зростаючі дослідження з різних перспективних тем є прикладними та багатогранними.

❗️ Надсилаючи комплект документів на пошту відділу, обов’язково просимо зазначити фактичне місце перебування в листі!

Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2023/2024 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Вид діяльності Тривалість Рівень володіння мовою (англійська) Стипендія Витрати на подорож*
B2

Інформація про конкурс

Конкурсу немає

Конкурсу зараз немає

Подальший порядок оформлення документів в КПІ ім. Ігоря Сікорського наведено за посиланням.

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Funded by the Erasmus + programme of the European Union