Університет Гранади (Universidad de Granada) був заснований у 1531 році та знаходиться в унікальній місцевості  географічне розташування близьке до Сьєрра-Невади, відмінного гірськолижного курорту, та узбережжя Середземного моря, із великою кількістю туристичних об’єктів, включаючи Мотриль, Алмунекар та Салобренью.

У м. Гранада знаходяться чотири кампуси університету, а також «Campus Centro», в якому об’єднані усі центри, розташовані в історичній частині міста. Політика Університету Гранади щодо використання будівель історичної та культурної цінності збагатила свій спадок, як і сприяння відновленню та підтриманню цих будівель. На додаток до цього акцент, який надається більш традиційним елементам, таким як Медико-Науковий Технологічний парк, що і досі вдосконалюється, демонструє наше прагнення до інновацій шляхом сприяння взаємодії між технологічними біомедичними компаніями та підтримки високої якості охорони здоров’я та біомедичних знань. Є 2 інших кампуси Університету Гранади у містах Сеута та Мелілья у Північній Африці.

  • Обмін відбувається за будь-яким напрямом за умови відповідності курсів в КПІ ім. Ігоря Сікорського та університеті-партнері.
  • Для аспірантів обов’язкова наявність попередньої згоди від потенційного наукового керівника зі сторони Університету Гранади. Зразок листа попередньої згоди представлений за посиланням.
  • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
  • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2020/2021 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Вид діяльності Тривалість Рівень володіння мовою (англійська) Стипендія Витрати на подорож*
НПП / Працівники 1 викладання або стажування 5 днів + 2 на дорогу
(для викладання)
В2

Інформація про конкурс

Конкурс триває до 13.02.2022

Подальший порядок оформлення документів в КПІ ім. Ігоря Сікорського наведено за посиланням.

Студенти, яких було номіновано комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають пройти онлайн реєстрацію на сайті університету-партнера.

За більш детальною інформацією звертайтеся за посиланнями:

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Funded by the Erasmus + programme of the European Union