Університет Миколая Коперника (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu) був заснований в 1945 р. Він є одним з найбільших університетів в Польщі та на даний момент налічує 17 факультетів (включно з трьома медичними факультетами Медичної Колегії в Бидгощі (Collegium Medicum UMK in Bydgoszcz)). Заклад пропонує університетські та пост-університетські курси для майже 30,000 студентів в більш ніж 80 сферах навчання, 100 спеціалізацій і 50 після-університетських курсів. Штат університету складається з 4300 працівників (більше половини з яких є академічними викладачами) в кампусах у м. Торуні і м. Бидгощі.

Університет бере участь у програмах обміну для студентів і персоналу на міжнародному (програма Erasmus) і національному (програма MOST) рівнях. Це сприяло тому, що Університет Миколая Коперника знаходиться в п’ятірці найкращих університетів Польщі. Це також стало причиною того, що Рейтинг кращих університетів світу (QS World University Ranking) включив Університет Миколая Коперніка у перші чотири відсотки рейтингу найкращих університетів світу.

Вимоги участі:

  • Запрошуються студенти: бакалаври, магістри та аспіранти на навчання протягом осіннього семестру 2022/2023 р. (3 місця);
  • Програма надає стипендію у розмірі 1050 євро в місяць.

Програма актуальна для студентів за спеціальностями:

  • Комп’ютерні науки (ІПСА)
  • Системний аналіз (ІПСА)
  • Зверніть увагу на обмеження перетину кордону України для певних категорій громадян, у зв’язку з чинністю правового режиму воєнного стану в країні.
  • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
  • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2022/2023 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Вид діяльності Тривалість Рівень володіння мовою (англійська) Стипендія Витрати на подорож*
бакалаври, магістри та аспіранти 3 місця навчання 5 місяців В2 1050 євро

Інформація про конкурс

Конкурс триває до 27.06.2022

Результатів конкурсу немає

Подальший порядок оформлення документів в КПІ ім. Ігоря Сікорського наведено за посиланням.

Після того, як Вас було номіновано, Вам слід пройти наступний етап реєстрації. 

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Funded by the Erasmus + programme of the European Union