Університет Миколая Коперника (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu) був заснований в 1945 р. Він є одним з найбільших університетів в Польщі та на даний момент налічує 17 факультетів (включно з трьома медичними факультетами Медичної Колегії в Бидгощі (Collegium Medicum UMK in Bydgoszcz)). Заклад пропонує університетські та пост-університетські курси для майже 30,000 студентів в більш ніж 80 сферах навчання, 100 спеціалізацій і 50 після-університетських курсів. Штат університету складається з 4300 працівників (більше половини з яких є академічними викладачами) в кампусах у м. Торуні і м. Бидгощі.

Університет бере участь у програмах обміну для студентів і персоналу на міжнародному (програма Erasmus) і національному (програма MOST) рівнях. Це сприяло тому, що Університет Миколая Коперника знаходиться в п’ятірці найкращих університетів Польщі. Це також стало причиною того, що Рейтинг кращих університетів світу (QS World University Ranking) включив Університет Миколая Коперніка у перші чотири відсотки рейтингу найкращих університетів світу.

Вимоги участі:

  • Запрошуються студенти: бакалаври, магістри та аспіранти на навчання протягом весняного семестру 2023/2024 р. (1 місце);

Програма актуальна для студентів ФММ

У навчальному 2023/2024 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Вид діяльності Тривалість Рівень володіння мовою (англійська) Стипендія Витрати на подорож*
бакалаври, магістри та аспіранти 1 місце навчання 5 місяців В2 Erasmus+

Інформація про конкурс

Конкурс триває до 27.11.2023

Триває подача документів

Подальший порядок оформлення документів в КПІ ім. Ігоря Сікорського наведено за посиланням.

Після того, як Вас було номіновано, Вам слід пройти наступний етап реєстрації. 

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Funded by the Erasmus + programme of the European Union