Університетський коледж Дубліну (University College, Dublin/An Coláiste Ollscoile, Baile Átha Cliath) сформувався в середині дев’ятнадцятого століття під керівництвом відомого педагога-теоретика Джона Генрі Кардинал Ньюмана.

Університетський коледж Дубліну (УКД) є найбільшим університетом Ірландії, залученим до міжнародного співробітництва. Основний університетський кампус в Дубліні займає значну площу в більш ніж 130 гектарів, на території якого також знаходяться провідні світові центри, включаючи UCD O’Brien Centre for Science (О’Брайєнський центр науки УКД), UCD Sutherland School of Law (Сазерлендську школу Правознавства УКД), UCD Lochlan Quinn School of Business (Школу Бізнесу Локлана Куінна) та UCD Student Centre (Навчальний Центр УКД).

УКД визнають в усьому світові за його переваги в викладанні та навчанні – 9 з 30 предметів, що там викладаються, знаходяться на вершині списку з сотні найкращих (за даними QS World University Ranking by Subject 2015 року). Також університет тримає першість в Ірландії з 12 предметів.

  • Навчання для магістрів та стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальністю: –
  • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
  • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2020/2021 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Вид діяльності Тривалість Рівень володіння мовою (англійська) Стипендія Витрати на подорож*
123

Інформація про конкурс

Конкурсу зараз немає

Конкурсу зараз немає

Конкурсу зараз немає

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Funded by the Erasmus + programme of the European Union