Трансільванський університет Брашова (Universitatea Transilvania din Brașov це державний університет у м. Брашов, Румунія, що був заснований у 1971 році. Університет пропонує 103 спеціальності на 16 факультетах, де навчаються 19000 студентів та працюють більш ніж 700 викладачів.

Трансільванський університет Брашова  державний інститут вищої освіти з понад півстолітніми традиціями,  що покликаний забезпечувати і розвивати ресурси та засоби для висококваліфікованого викладання та наукових досліджень, таких як забезпечення конкурентоспроможності у Європейській сфері вищої освіти та досліджень. Університет розвивається в рамках динаміки сьогоднішнього суспільства, що базується на знаннях, спираючись на свій викладацький склад, який координує численні міждисциплінарні національні та міжнародні проекти, як наукові, так і освітні, і організовують висококласні міжнародні конференції та форуми.

  • Навчання для магістрів та стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальністю: –
  • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
  • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2020/2021 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Вид діяльності Тривалість Рівень володіння мовою (англійська) Стипендія Витрати на подорож*
123

Інформація про конкурс

Конкурсу зараз немає

Конкурсу зараз немає

Конкурсу зараз немає

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Funded by the Erasmus + programme of the European Union