Трансільванський університет Брашова (Universitatea Transilvania din Brașov це державний університет у м. Брашов, Румунія, що був заснований у 1971 році. Університет пропонує 103 спеціальності на 16 факультетах, де навчаються 19000 студентів та працюють більш ніж 700 викладачів.

Трансільванський університет Брашова  державний інститут вищої освіти з понад півстолітніми традиціями,  що покликаний забезпечувати і розвивати ресурси та засоби для висококваліфікованого викладання та наукових досліджень, таких як забезпечення конкурентоспроможності у Європейській сфері вищої освіти та досліджень. Університет розвивається в рамках динаміки сьогоднішнього суспільства, що базується на знаннях, спираючись на свій викладацький склад, який координує численні міждисциплінарні національні та міжнародні проекти, як наукові, так і освітні, і організовують висококласні міжнародні конференції та форуми.

  • Навчання для студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальностями:  Information and Communication Technologies, Engineering and Engineering Trades, Business and Administration.
  • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
  • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2023/2024 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Вид діяльності Тривалість Рівень володіння мовою (англійська) Стипендія Витрати на подорож*
студенти 2 навчання весняний семестр В2

Інформація про конкурс

Конкурс триває до 3.12.2023

Конкурс триває до 3.12.2023

Конкурс триває до 3.12.2023

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Funded by the Erasmus + programme of the European Union