Університет Країни Басків (Universidad del País Vasco/ Euskal Herriko Unibertsitatea) – єдиний державний університет автономної області Басків на півночі Іспанії. Заклад налічує більш ніж 50,000 студентів, викладачів і адміністративних працівників, та має вже близько чверті мільйона студентів-випускників різних спеціальностей. Цей університет  один з найважливіших університетів в Іспанії, з точки зору кількості запропонованих спеціальностей і студентів.

Університет має три кампуси, по одному в кожній провінції країни Басків  Гіпу’скоа, Біска’йя та А’лава. Ці три кампуси складаються з 31 факультету і школи, що охоплюють велике різноманіття спеціальностей. Робота Університету Країни Басків вкрай важлива для цього регіону і на сьогоднішній день його розвиток без цього закладу і без породжуваних ним інтелектуальних дискусій просто неможливий.

  • Навчання для магістрів та стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальністю: –
  • Для науково-педагогічних працівників обов’язковою є наявність листа-підтримки від професора з приймаючого університету.
  • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
  • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2020/2021 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Вид діяльності Тривалість Рівень володіння мовою (англійська) Стипендія Витрати на подорож*
123

Інформація про конкурс

Конкурсу зараз немає

Конкурсу зараз немає

Подальший порядок оформлення документів в КПІ ім. Ігоря Сікорського наведено за посиланням.

Студенти, яких було номіновано конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського для участі (як номінанти, так і резерв), повинні підготувати наступний пакет документів для приймаючого закладу та надіслати на електронну адресу mobilnist@kpi.ua:

  • Application Form*
  • Скан-копія закордонного паспорту

*Документ необхідно заповнювати в електронному вигляді.Рекомендації для реєстрації (після оформлення попередніх двох документів).Процедура реєстрації на сайті Університету Країни Басків.

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Funded by the Erasmus + programme of the European Union