Університет прикладних наук Бальтазар Запрешич ( Veleučilište Baltazar Zaprešić ) – вищий навчальний заклад, який обрали понад 7000 студентів. Університет був заснований у 2001 році. Він отримав свою назву на честь Бальтазара Адама Крчелича, відомого хорватського історика, літературного історика, теолога та юриста 18 століття. Всі навчальні програми університету є оригінальними та унікальними, і вони були створені провідними експертами та вченими в галузі економіки. Крім того, програми акредитовані міністерством науки, освіти та спорту та Агентством з науки та вищої освіти Республіки Хорватія. Дві незалежні міжнародні установи нагородили університет стандартом ISO 9001 за якість викладання в галузі вищої освіти з економіки та менеджменту бізнесу.

 •  Запрошуються бакалаври, магістри та науково-педагогічні працівники КПІ ім. Ігоря Сікорського на навчання, стажування та викладання/стажування за спеціальностями:
  – Communication Management
  – Project management
  – Business and Administration
  – IT
  – Communication Management
  – Project Management
  – Languages
 • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
 • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2021/2022 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Вид діяльності Тривалість Рівень володіння мовою (англійська) Стипендія Витрати на подорож*
бакалаври, магістри 2 навчання/стажування 5 місяців В2
Науково-педагогічні працівники 4 стажування 14 днів В2

Інформація про конкурс

Конкурс триває до 10.02.2022

Немає

Подальший порядок оформлення документів в КПІ ім. Ігоря Сікорського наведено за посиланням.

У разі, якщо Ваша кандидатура буде обрана у результаті проведення конкурсу Вам необхідно буде надати до приймаючого університету перелік документів (всі документи повинні бути в pdf форматі “назва документа_прізвище – англійською мовою):

Subsequently, the International Office of TUD will send the Grant Agreement to the student stating the amount of the grant awarded. The original and signed Grant Agreement has to be returned to the International Office.

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Funded by the Erasmus + programme of the European Union