Тартуський університет (University of Tartu/UoT) заснований у 1632 році – це один із найстаріших університетів на території Східної та Північної Європи. Сьогодні Тартуський університет є єдиним класичним університетом в Естонії, місія якого — забезпечення стабільного розвитку суспільства на фундаментальній базі знань. Тартуський університет співпрацює з респектабельними дослідницькими університетами не тільки в Європі, а й у всьому світі. Це єдиний ВНЗ у країнах Балтії, який отримав запрошення вступити до об’єднання дослідницьких університетів – Коїмбрської групи. Сійм Каллас, який сьогодні займає посаду віце-президента Європейської комісії, закінчив Тартуський університет на факультеті економіки та бізнес-адміністрування. На сьогоднішній день в університеті навчається 17 тисяч студентів.

  • Навчання для бакалаврів, магістрів, аспірантів КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися всіма спеціальностями відповідно до каталогу академічних курсів;
  • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
  • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2023/2024 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Вид діяльності Тривалість Рівень володіння мовою (англійська) Стипендія Витрати на подорож*
студенти 5 навчання зимовий семестр
(5 місяців)
В2+ 1050 €
(без витрат на подорож)

Інформація про конкурс

Подача документів до 23.05.2023 12:00

Конкурcу немає

Подальший порядок оформлення документів в КПІ ім. Ігоря Сікорського наведено за посиланням.

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Funded by the Erasmus + programme of the European Union