🔹 Студентки та НПП нашого університету взяли участь у Тижні сталого розвитку, організованому Гданським політехнічним університетом з 13 по 19 жовтня 2024 року. У рамках програми представниці ХТФ, ФММ, ФБТ та НН ІАТЕ долучилися до воркшопів, присвячених екології, соціальній відповідальності та добробуту, створених спеціально для гостей з України.
💙💛 Бажаємо нашим учасницям успіхів у втіленні нових знань та ідей! Нехай цей досвід стане поштовхом до високих досягнень, відкриттів та корисних ініціатив!
🤝 Ми щиро дякуємо нашим партнерам з Гданського політехнічного університету за організацію, теплий прийом та всебічну підтримку різноманітних проектних ініціатив!
💭 Мобільність в телеграм | інстаграм | фейсбук | на сайті. З питаннями сюди або на пошту academicmobilitykpi@gmail.com. Успіхів!
Поділіться цією інформацією
![Copy of VAM pics main (3)](https://mobilnist.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/10/Copy-of-VAM-pics-main-3-1.png)