🔹 Запрошуються студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського взяти участь у конкурсі на навчання за програмою «Два дипломи» у Вищій паризькій школі передових технологій (ENSTA Paris). Конкурс проводиться українсько-французьким центром КПІ ім. Ігоря Сікорського спільно з відділом академічної мобільності.

🔹 Вимоги участі:
• Апліканти мають бути представниками математичних, фізичних або інженерних спеціальностей на 3, 4 курсі бакалаврату або 1 курсі магістратури;
• Необхідний рівень володіння англійською – В2. У разі успішного проходження конкурсу студенти беруть на себе зобов’язання вивчити французьку мову до рівня B1+ до початку липня 2025;
• Усі оцінки за весь період навчання мають бути не нижчими за 75;.

🔹 Необхідний пакет документів:
Стандартний пакет документів;
• CV;
• диплом + копія навчальної картки або академічна довідка;
• 2 рекомендації + окремо рекомендації випускової кафедри, за освітньою програмою якої навчається здобувач (витяг з протоколу засідання кафедри, підписаний завідувачем кафедри та гарантом освітньої програми).

❗️ Надсилаючи комплект документів на пошту відділу, обов’язково просимо зазначити фактичне місце перебування в листі!

📋 Про приймаючий заклад на сайті. За додатковою інформацією звертайтесь до Українсько-французького центру КПІ ім. Ігоря Сікорського ( ogurtsova.o@gmail.com )
🕔 Подача документів триває до 10.10.2024
📍 Пакет документів надіслати на пошту academicmobilitykpi@gmail.com

Зверніть увагу на обмеження перетину кордону України для певних категорій громадян, у зв’язку з чинністю правового режиму воєнного стану в країні.