🔹 Ти студент/ка 3 чи 4 курсу бакалаврату, мрієш потрапити на наукове стажування в Канаду, але не знаєш, з чого почати?

🔹 29 серпня о 15:00 за Києвом українська команда канадської урядової організації Mitacs разом з відділом академічної мобільності проведе ознайомчий вебінар про програму дослідницьких стажувань у Канаді — Mitacs Globalink Research Internship 2025 для студентів Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського!

🔹 Mitacs Globalink Research Internship — 12-тижневе науково-дослідницьке стажування в Канаді для студентів 3 та 4 курсів українських ЗВО. Під час стажування студенти працюватимуть з професором одного з канадських університетів над спільним проєктом у сфері своїх наукових інтересів.

🔹 Програма повністю покриває витрати на переліт, житло, харчування, поточні потреби та медичне страхування.

📋 Детальна інформація про програму за посиланням.
🕔 Коли: 29 серпня о 15:00.
📍Де: Zoom – лінк тут.

Зверніть увагу на обмеження перетину кордону України для певних категорій громадян, у зв’язку з чинністю правового режиму воєнного стану в країні.