🔹 Перший день Perspektywy Women in Tech Summit 2024 перевершив усі очікування! Наші дівчата занурювалися в море нових знань, відкриваючи для себе фантастичні можливості технологій. Тут було місце для цікавих воркшопів, захоплюючих лекцій, радісних посмішок та щирого спілкування з однодумцями та партнерами з Hebron IТ Academy, Львівської політехніки та Поліського Національного Університету.

🔹 Вчора наші талановиті представниці, Докшина Софія, асистент Кафедри автоматизації електротехнічних та мехатронних комплексів НН ІЕЕ та аспірантка Любов Марчук, НН ІЕЕ, групи ОА-01ф, презентували Sikorsky Challenge Ukraine на цьому заході.

💙💛 Бажаємо нашим чудовим КПІшницям успіхів, теплих знайомств та незабутніх вражень! Ми з вами і дуже пишаємося вашими досягненнями!