🔹 Умови участі:
• Університет Південно-Східної Норвегії разом з Університетом Антверпена та Університетом Лімерика запрошують НПП (2 місця) взяти участь у інтенсивній програмі Driving Sustainable Futures in Higher Education з червня по жовтень 2024 року;
• Захід відбудеться у змішаному форматі:
• Фізичне перебування: З 16 червня до 21 червня в Норвегії у селах Осгордстранд та Бьо;
• Онлайн: 6 вересня з 13:00 до 16:00, 4 жовтня 14:00-16:00, 25 жовтня 10:00 – 15:00;
• Необхідний рівень володіння англійською мовою — B2;
• Програма передбачає фінансування.

🔹 Програма включає серію лекцій та дискусій на такі теми, як ефективність командної роботи, сталий спосіб життя, ставлення до природи та відновлювальне майбутнє. Учасники беруть участь у груповій роботі, досліджують місцеві ініціативи сталого розвитку та розробляють невеликі проекти для впровадження у своїх установах.

❗️У зв’язку з чинністю правового режиму воєнного стану НПП та АП подають пакет документів особисто!

📋 Детальна інформація про приймаючий заклад за посиланням
🕔 Коли: подача документів триває до 29.05.2024

Де: Online, пакет документів надіслати на пошту academicmobilitykpi@gmail.com

Зверніть увагу на обмеження перетину кордону України для певних категорій громадян, у зв’язку з чинністю правового режиму воєнного стану в країні.