🔹 Умови участі:
• Запрошуються студенти на навчання на один рік з 1 жовтня 2024 р. до 31 березня 2025 р н.р.;
• Необхідний рівень володіння англійською (на рівні TOEFL iBT 79 або IELTS 6.5) або японською мовою;
• Апліканти мають успішно пройти скринінг Кіотського університету;
• Програма передбачає фінансування (фінансова допомога на проживання та стипендія в розмірі 80 000 йен на місяць з Університетського фонду допомоги Україні).

📋 Детальна інформація про приймаючий заклад за посиланням
(https://mobilnist.kpi.ua/creditna-mobilnist/westpomeranian/)🕔 Коли: подача документів триває до 20.05.2024
📍 Для отримання деталей та подачі на участь в програмі прохання звернутися в телеграм УЯЦ (@uajc_kpi_ua) або електронною поштою (uajc@kpi.ua).

Зверніть увагу на обмеження перетину кордону України для певних категорій громадян, у зв’язку з чинністю правового режиму воєнного стану в країні.