Університет Гранади

2016-2017 Іван Сагумбаєв, ФБМІ, аспірант


2016-2017 Іван Сагумбаєв, ФБМІ, аспірант

 

Гранада є унікальним містом в плані архітектури та розташування. Пересуватися по місту найкраще на велосипеді, оскільки саме місто невелике, а платити за пару зупинок 1.2 євро не завжди хочеться. Я проходив стажування на факультеті телекомунікацій і в середньому дорога від будинку до корпусу займала 30 хвилин пішки і 10 хвилин на велосипеді. Дуже порадувало ставлення адміністративних працівників до студентів по мобільності, а саме оформлення в університеті і виплата стипендії. Дуже важливим питанням було зареєструватися та отримати доступ до студентської їдальні, що дозволило за 1.5 євро отримати комплексний обід. Більш того, виділяється робоче місце, де можна приходити і працювати.

Сама Гранада – це різноманітне місто і все залежить від того, коли починається мобільність, якщо взимку, то потрібно готувати теплі речі, бо буде холодно, і дуже спекотно влітку. Моя мобільність починалася в березні тому особливих холодів я не застав. Основною визначною пам’яткою Гранади є замок Альямбра, про який багато можна знайти в путівниках, але інший пам’яткою є офіс EMYCET який займається організацією студентських турів і дозвілля. Ще варто виділити те, що з будь-якої точки міста видно гори і це дуже круто.

Напевно, одним з великих плюсів ще буде можливість подорожувати. Хоч Гранада знаходиться не в самому зручному для вильоту місці, але при правильному плануванні можна багато чого подивитися. За період моєї мобільності вдалося зустрінеться з друзями, які проходили свою мобільність, але вже у Франції (Олексій Авілов, Котючій Іван), що дозволило подивитися лабораторію Лорії і Нансі.

Особисто вважаю, що студентська мобільність повністю стирає межі для подорожей, якщо правильно розподіляти свій час і кошти, то можна виїжджати практично кожні вихідні.

З проблемних моментів можу сказати тільки те, що магазини в неділю не працюють і до цього треба звикати, то якщо не закупитися вчасно, то доведеться шукати китайські магазини, де буде дорожче. Ще треба бути готовим до обідньої перерви, яка у них може трохи затягнутися.