Варшавський університет екології та управління

2016-2017 асистент Юлія Валентинівна Чернецька та професор Сергій Петрович Денисюк, ІЕЕ


Стажування за проектом кредитної мобільності Еразмус+ у Варшавському університеті екології та управління

З 15 по 19 травня 2017 року викладачі Інституту енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) проходили стажування за проектом кредитної мобільності Еразмус+ у Варшавському університеті екології та управління. Стажування було організовано у форматі “Staff Week”, тобто тижня підвищення кваліфікації працівників, і передбачало обмін досвідом польських колег із представниками університетів-партнерів з України, Сербії, Вірменії та Косово. Презентаційні матеріали ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського, що були представлені у Варшаві, доступні за посиланням.

Згідно програми стажування учасниками обговорювалося широке коло питань, серед яких система освіти у Польщі та її реформування, розроблення навчальних планів і програм відповідно до законодавчих та ринкових вимог, внутрішні й зовнішні інструменти гарантування якості університетської освіти, підготовка англомовних програм навчання, організація академічної мобільності студентів.

Під час зустрічей з проректором університету пані Юстиною Клус та деканом Факультету інжинірингу та менеджменту паном Яном Сетнером обговорювалися можливі напрямки подальшої співпраці ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського та Варшавського університету екології та управління в освітній та науковій сферах.

Можливості співпраці ІЕЕ та ВНЗ Польщі розглядалися і під час зустрічі із заступником директора Національного (Республіки Польща) офісу програми ЄС Еразмус+, представником Фонду розвитку системи освіти (FRSE) Беатою Скібінська.
В рамках стажування за програмою Еразмус+ директор ІЕЕ професор Денисюк С.П. провів для студентів Варшавського університету екології та управління лекційні заняття за темами: «Сталий розвиток та рух до зеленої економіки», «Всебічний та стійкий промисловий розвиток як основа для процвітання та успіху», «Стійкий розвиток для всіх. Інтелектуальна, зелена, цифрова енергетика», «Структурні зміни та технологічна трансформація української промисловості». Лекції відвідали іноземні студенти, що проходять навчання за англомовною програмою викладання.

Усі учасники тижня підвищення кваліфікації Еразмус+ у Варшавському університеті екології та управління отримали сертифікати.                       

Крім робочих зустрічей та лекційних занять програма стажування передбачала спільне відвідування історичних та культурних пам’яток Варшави: Старого міста, Королівського замку, Вілянівського палацу, Парку Лазєнковського. Тож Еразмус+ дає можливість не лише підвищити свій професійний рівень, отримати нові навички комунікацій на міжнародному рівні, знайти партнерів для довгострокової співпраці, а ще й познайомитися з культурою інших європейських країн.

Posted 20/05/2017

http://io.iee.kpi.ua/news/

© 2017 IEE International Office

io@iee.kpi.ua